Revlon Ultra HD Gel Lipcolor

Ahoj, ahoj ♥ Vítam vás pri novom článku a dnes to bude pre zmenu opäť recenzia produktov z kategórie dekoratívnej kozmetiky. Rada by som vám ukázala nové rúže od značky Revlon a síce Ultra HD Gel Lipcolor vo všetkých ôsmych krásnych odtieňoch. 


Než sa k nim ale dostaneme, rada by som vám napísala pár slov aj o ich ďalších vlastnostiach. Začala by som balením, pretože to je vec, ktorú vidíme a hodnotíme vždy ako prvú. Obaly sú jednoduché a veľmi pekné, sú v žiarivom metalickom prevedení s priehľadným vrchnákom, sú oveľa dlhšie než býva pri rúžoch zvykom a ja za seba musím povedať, že mi to tak aj viac vyhovuje. Obaly sú pevné, nemusíte sa báť ich nosiť v kabelke a pokojne môžu byť aj v jednej priehradke s kľúčmi, farba sa z nich nešúpe ani na nej nie sú vidieť škrabance.

Ďalšou vlastnosťou je ich vôňa, ktorá je naozaj krásna a veľmi príjemná. Napíšte mi, ako ste na tom vy, no ja mám veľmi rada, keď rúže pekne voňajú, pretože ich používanie je o to lepšie a príjemnejšie. Tieto rúže voňajú ako vanilka v kombinácii s niečim ovocným a ich vôňa je tak akurát výrazná. 


Čo musím kvitovať je ich konzistencia. Je neuveriteľne príjemná, krémová, na perách sú rúže ako balzam. Nie sú však mastné a vôbec nelepia, takže ich nosenie je vyslovene za odmenu :)
Rovnako by som chcela vyzdvihnúť ich pigmentáciu, pretože pri krémových rúžoch s ňou často býva problém. V tomto prípade to tak ale nie je a aj svetlé odtiene majú v sebe dostatok pigmentu.
Za obe tieto ich vlastnosti môžme vďačiť ich zloženiu, pretože tajomstvom týchto rúžov je práve rozpustenie farebných pigmentov v čírej gélovej báze, vďaka ktorej sa tak príjemne nanášajú a nosia. Za hydratáciu pier potom zodpovedá obsah kyseliny hyalurónovej. 


A teraz, keď už som vám napísala všetko ostatné, môžme sa pozrieť na odtiene. Ako všetky už vieme, vzhľad rúžov sa na každej z nás líši vzhľadom k odtieňu pokožky a pier a tiež ich pH hodnote. Preto odtiene, ktoré na mojich perách vyzerajú zvláštne a veľmi mi nesvedčia, vám zasa naopak môžu sadnúť ako uliate. Podľa mňa sú ale všetky veľmi pekné a keby som sa mala rozhodnúť len pre jeden, bolo by to pre mňa nesmierne náročné. 
Nedá mi však nespomenúť jednu vec, ktorú som si na nich všimla a vy ju na fotkách (po zväčšení kliknutím) môžete vidieť tiež - niektoré odtiene viditeľne zvýrazňujú vrásky a šupinky na perách a preto je lepšie si dopriať pravidelný peeling a pery ošetrovať balzamom, aj napriek hydratačným vlastnostiam týchto rúžov. To je síce vhodné robiť tak či tak, no mala som pocit, že je vhodné to spomenúť aj tu :)Poslednou vecou je, samozrejme, ich výdrž. Sú krémové, takže nemožno očakávať neviem akú odolnosť. Pri jedle z nich ubudne, otlačia sa na pohár, no i tak mám pocit, že zvládnu viac, než iné krémové rúže, ktoré mám a najmä tie výraznejšie odtiene držia lepšie. Ak s nimi máte skúsenosť, napíšte mi, ako držia na perách vám :) 

Ja tieto rúže určite hodnotím pozitívne, veľmi rada ich nosím a momentálne som nimi úplne nahradila moje milované tekuté matné. Myslím si, že najmä teraz na leto sú maximálne vhodné aj vďaka svojim farbám, aj ľahkej textúre. Ja som si ich zamilovala a len tak sa ich nevzdám (a určite ich budem nosiť aj po lete ♥)

4 komentáre

 1. Majú veľmi krásnu pigmentáciu a výber odtieňov <3

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nejvíce se mi líbí asi odstín pink cloud a půjdu je omrknout. Vypadají moc pěkně :)


  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tie nude farbičky vyzerajú nádherne!

  www.frenchstyle.eu

  OdpovedaťOdstrániť
 4. no my sa opäť úplne zhodneme :D nemám s čím nesúhlasiť :) mne tiež vydržia dlhšie ako iné krémové rúže, a taktiež nahradili teraz na leto ich predošlé matné lesky :) najradšej mám tropical a blossom,tie dva striedam stále :) sú skvelé, ja ich milujem! :) a inak tá vôňa je oficiálne vanilka a mango :) takže sa ti dobre zdalo :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť