Biorythme - Natural Czech Cosmetics

Ahoj, ahoj, krásny štvrtok! Tak nám ostáva už len jeden deň a máme tu zasa víkend. Neviem ako vy, ale ja sa na neho nesmierne teším. Nebudem ale predbiehať, dnes je dnes a ja mám pre vás článok o mojej prvej skúsenosti s českou prírodnou kozmetikou Biorythme.

Som úprimne veľmi rada, že som dostala možnosť vybrať si na testovanie niekoľko produktov od tejto značky, za ktorou stojí šikovná Anetka, ktorá sa stará sama o všetko od výroby, cez grafiku a balenie až po marketing a propagáciu. Značka Biorythme ponúka výber pleťových krémov, balzamov na pery a deodorantov v rôznych vôňach a ja sa nesmierne teším, že som mohla skúsiť niečo z každej kategórie :)


Pleťový krém som mala vo variante Citrónová meduňka.
Tento krém ani tak nie je krém ako skôr tuhý balzam, ktorý sa pri kontakte s pokožkou zmení na olejový. Je určený na mastnú, zmiešanú a problematickú pleť, obsahuje bambucké maslo, chia olej a éterické oleje z medovky lekárskej a citronely. Tento krémik úúúúžasne vonia a na pleti je neuveriteľne príjemný. Pleť je po ňom neskutočne hladká, jemná a taká "naducaná" v najlepšom slova zmysle. Mne osobne sa najviac osvedčilo ho nanášať na pleť kým je ešte mokrá po čistení, vtedy sa lepšie a rýchlejšie vstrebáva a aj jeho účinok sa mi zdá byť o niečo lepší.
Napriek tomu, že je krémik určený na mastnú pleť, viac mi vyhovuje na noc, nakoľko po ňom na pleti zostáva mastný film trošku dlhšie a napríklad pod makeup to nie je úplne vhodné. Som tiež presvedčená o tom, že bude najdokonalejšou voľnou na zimu, a z toho vyplýva čo? Presne to! Že keď ho spotrebujem, veľmi by som si ho chcela zaobstarať znovu :)


Balzamy na pery som skúšala hneď v troch prevedeniach - malinový, melónový a mandarinkový.
Tak ako pleťový krém, aj tieto balzamy majú vo svojom zložení chia olej a okrem neho tiež bambucké maslo, olivový olej, mandľový olej či včelí vosk.
Na perách sú nesmierne príjemné, pery sú po nich krásne ošetrené a hydratované a keď sa vám podarí si ich spáliť na slnku tak ako mne, behom jednej noci s niektorým z týchto pokladov máte po probléme. Podobne ako krém sa pri kontakte s perami trošku roztopia a zanechajú na nich príjemný film, ktorý vyzerá trochu ako lesk na pery :)
Čo sa týka ich vôní, veľmi sa mi páčia všetky tri, no moja najobľúbenejšia verzia je rozhodne melónová ♥


A na záver ešte deodoranty, ktoré mám vo variantoch Levandulové pole a Růžová zahrada.
Ja som si vybrala menšie 15-gramové verzie, no v ponuke sú aj dvojnásobné 30-gramové. Prvá vec, o ktorej vám chcem napísať, je ich vôňa, ktorá je naprosto skvelá rovnako ako aj pri ostatných produktoch. Ich konzistencia je veľmi jemná krémová a na pokožke je veľmi príjemná, ale čo vás nepochybne najviac zaujíma, je ich funkčnosť.
Myslím, že môžem povedať, že v horúčavách, ktoré sme doteraz absolvovali, si prešli skutočne spoľahlivým záťažovým testom a ja môžem povedať, že pri menšej námahe sú podľa mňa až prekvapivo spoľahlivé a pokožku v podpaží udržia pekne v suchu. Nedostatky som ale predsa spozorovala vtedy, keď bola moja aktivita celkom vysoká. Nemôžem povedať, že by vtedy nefungovali vôbec, no predsa len ich pach potu prekryl.


Čo dodať na záver? Asi len toľko, že som veľmi rada, že som tieto produkty skúsila a Anetke krásne ďakujem ♥ a vám určite odporúčam ich skúsiť, pretože podľa mňa určite stoja za to!

4 komentáre

 1. Jee to vypadá opravdu krásně :) Ty obaly jsou roztomilé :)


  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Melonový balzám na pery? Tak to musím mať :)

  AN Beauty Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. produkty vyzerajú super, najviac ma zaujali balzamy a dezodoranty :) balzamy musia fakt krásne voňať a prírodný dezodorant by som rada skúsila, ale je pravda, že im všeobecne až tak nedôverujem :/

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Biorythme mám veľmi rada :) Skúšala som ich pleťové krémy, a boli dokonalé :)

  OdpovedaťOdstrániť