Missha Eye Mask & Dual Pore Patch

Ahojte, prajem vám krásny sobotný večer :) Vítam vás pri novom článku, ktorým dnes bude opäť recenzia, tentokrát však na dva produkty pleťovej starostlivosti. 
Určite ste si všimli, že väčšina mojich recenzií je v závere pozitívna - je to preto, že sem nechcem zanášať negativitu a chcem vám dávať najmä tipy na tie dobré produkty, ktoré mi vyhovujú a myslím, že by mohli aj vám, i keď samozrejme chápem, že každému sedí niečo iné (koniec-koncov aj preto je na trhu toľko produktov, aby si každý našiel to svoje, však?). Aj tak ale občas natrafím na niečo, čo je podľa mňa výnimočne zlé alebo jednoducho nestojí ani za vyskúšanie a chcem vám o tom napísať práve preto, aby ste vedeli, čomu sa radšej vyhnúť, nestrácať s tým čas, trpezlivosť a tiež, samozrejme, peniaze. No a práve preto vám dnes píšem aj o nasledovných produktoch od značky Missha...


Prvým z nich je hrejivá očná maska s vôňou harmančeka.
Myslím, že je už na prvý pohľad jasné, čo ma na nej zaujalo a prečo som ju chcela skúsiť. Musím uznať, že jej dizajn a vizuálne prevedenie je naozaj perfektné a maximálne rozkošné. Maska je vyrobená z materiálu, ktorý mi pripomína vlhčený obrúsok po uschnutí. Po vybalení je celá spojená ako čelenka, pričom zadná časť je určená na pretrhnutie, sú v nej dva zárezy a tie slúžia na zachytenie o uši, ktoré cez ne jednoducho prevlečiete. Je mi jasné, že z môjho opisu to musí znieť veľmi zvláštne, no dúfam, že sa dá porozumieť tomu, čo chcem vyjadriť. Výplň prednej časti potom tvoria vankúšiky v ktorých je "ukrytá sila masky".
Problém však nastáva hneď po aplikácii, kedy si človek teda ide ľahnúť na dvadsať minút a maska mu má pomôcť zmierniť opuchy a uvoľniť unavené oči, avšak nič sa nedeje. Necítite žiadnu vôňu harmančeka, na ktorú som sa ja osobne veľmi tešila, rovnako ako necítite ani žiadny hrejivý efekt. Tak skúsite masku pošúchať v dlaniach, postláčať vankúšiky a dokonca ich aj "zlomiť", či náhodou nefungujú tak ako tie vreckové ohrievače na ruky, no stále sa nič nedeje. 
A tak si zoberiete obyčajnú masku na spanie a idete si radšej normálne ľahnúť.Druhým produktom je dvojitá starostlivosť o rozšírené póry a čierne bodky.
Balíček je rozdelený na dve časti a v oboch je "náplasť" na nos, tie však nie sú s lepidlom, ako býva zvykom. Prvá z nich sa aplikuje na vyčistenú pleť, nechá sa pôsobiť 10-15 minút. "Náplasť" je ako textilná maska - napustená tekutinou, ktorá podľa mňa dosť smrdí. Keby som to mala popísať, mne pripomínala morské riasy s mätou a vôbec to nebolo príjemné. Po uplynutí odporúčaného času sa zvyšky odstránia vatovou tyčinkou a pleť sa umyje alebo ošetrí tonerom.
Druhá "náplasť" je tenšia, skôr akoby obalená nejakým gélikom, smrdí menej a necháva sa pôsobiť až tridsať minút, po čom sa jej zvyšky vmasírujú do pokožky.
V závere som si však nevšimla žiadnu zmenu a mala som pocit, že som stratila trištvrte hodinu čakaním na neexistujúci výsledok. A práve to bol ten moment, kedy som naozaj ocenila skutočné náplaste na nos, ktoré po desiatich minútach odlepíte z nosa a vidíte na nich všetok ten bordel, ktorého zbavili vašu pleť.Za mňa sú teda oba tieto produkty jednoznačne nefunkčné a ani jeden z nich vám nemôžem odporučiť. Napriek tomu, že to bola moja prvá skúsenosť s touto značkou a nedopadla vôbec dobre, nestratila som záujem a rada by som dala šancu ešte nejakým produktom, najmä BB krémom, o ktorých som čítala a počula len samú chválu. 

Máte skúsenosť s produktami od značky Missha? Viete mi niečo odporučiť? 

Žiadne komentáre