Priody Coconut Body Scrub

Ahojte, babule, vitajte pri dnešnom článku, v ktorom vám predstavím ďalší produkt určený na starostlivosť o pokožku tela - kokosový peeling od značky Priody
Ak máte pocit že je tu v poslednom čase veľa článkov o peelingoch, to ešte neviete, čo na vás čaká ;) Je to preto, že som začala objavovať nové produkty, som s nimi natoľko spokojná, že sa o nich s vami chcem podeliť a medzi tými produktami je práve celkom dosť peelingov či už na telo alebo tvár.
A keďže som asi pred mesiacom dostala možnosť vybrať si produkty na testovanie práve od značky Priody, neodolala som tomuto kokosovému peelingu, ktorý už síce stihol zmeniť obal, no predpokladám, že jeho obsah zostal nezmenený ;)


Ja ho mám v obale, ktorý je podľa mňa oveľa krajší než ten aktuálny, a to v sklenenom pohári s drôteným uzáverom. Peeling má 250ml a vďaka svojmu zloženiu mi tak trochu pripomína melasu do vodnej fajky. Jednotlivé zložky držia pokope, nerozsýpajú sa a spolu tvoria zaujímavú nejednotnú hmotu, ktorá je ale na pokožke veľmi príjemná a čo je hlavné, funkčná.
Tento peeling by som neoznačila za jemný, skôr naopak mi príde dosť hrubý, čo ma celkom prekvapilo, pretože som najprv podľa prvého dojmu z jeho vzhľadu očakávala opak, no práve to sa mi na ňom veľmi páči, pretože osobne preferujem hrubšie peelingy.


V zložení tohto peelingu môžme nájsť mletý sušený kokos, ružovú himalájsku soľ, morský kolagén, citrónovú kôru, trstinový cukor, panenský kokosový olej, arganový olej, zelený čaj, vitamín E a PRIODY prírodnú zložku, čo je vlastne "špeciálny koktejl prírodných účinných látok a rastlinných extraktov"
Jeho použitie spočíva v nanesení na navlhčenú pokožku, jemnej masáži, pri ktorej sa odstránia odumreté bunky z povrchu pokožky, následne sa nechá pôsobiť tri minúty a potom sa opláchne.


Ako pri každom prírodnom produkte, aj v prípade tohto peelingu nemusí byť jeho vôňa každému príjemná. Je zvláštna a ťažko opísateľná - mne pripomína sušené ovocie s kokosom a musela som si na ňu chvíľku zvykať.

Musím povedať, že ja som s týmto peelingom maximálne spokojná, používam ho veľmi rada a určite vám ho odporúčam. Naprosto milujem to, že na pokožke zostávajú oleje z jeho zloženia a preto nie je potrebné pokožku dodatočne hydratovať, no zároveň po ňom pokožka nezostáva mastná. Je veľmi príjemná a hebká a tento pocit prekvapivo dlho vydrží :)
Za mňa má teda určite palec hore a som veľmi rada, že som mohla skúsiť ďalší výborný produkt a spoznať novú značku, o ktorej odo mňa určite nečítate naposledy!

5 komentárov

 1. Peeling díky svému obalu vypadá moc hezky. A podle tvé recenze bude opravdu užitečný, zvlášť když je po něm pokožka hebká a hydratovaná - to u peelingu oceňuji :-) Tu vůni bych si chtěla vyzkoušet jelikož obsahuje kokos. Miluji kokos :-D Recenzi máš krasnou a fotky opravdu kvalitní.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tiež som už mala nejaký peeling ktorý som musela nechať pôsobiť, a úprimne, takéto peelingy mám najradšej. Len mi trochu vadí to čakanie :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. úúú, hneď by som ho vyskúšala :) ak je taký ,,hrubý", ako hovoríš, o to viac ma láka, lebo som niečo také ešte neskúšala... inak veľmi pekné fotky ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 4. kokos je veľmi dobrý či už na pleť alebo na varenie, veľmi krásne fotky máš, kvalitné ;)

  http://teenmumy.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť