Priody Pure Hyaluronic Acid Serum

Ahojte, krásny štvrtok! Som rada, že sa dnes opäť stretáme pri novom článku, v ktorom vám predstavím ďalší produkt od značky Priody. Tentokrát to bude produkt určený na starostlivosť o pleť, konkrétne luxusné pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou a extraktom z uhorky a aloe.


Toto sérum som si vybrala najmä preto, že som chcela skúsiť účinky hyalurónu na vlastnej pleti a tiež preto, že v čase, keď som ho vyberala, bola moja pleť po náročnom období úplne bez života, energie a zdravej farby a zaujalo ma práve to, že sérum má okrem iného zlepšovať štruktúru pleti, hydratovať, vyživovať, rozjasniť a osviežiť. Je určené pre každý typ pleti, neobsahuje parfumy, parabény, SLS a je tiež vhodné na ošetrenie jemných vrások. Okrem HA, aloe a uhorky obsahuje tiež výťažky z morských rias a vitamíny C a E.


Než som dostala možnosť toto sérum skúsiť, mala som skúsenosť len s lacnými drogériovými sérami, ktoré nikdy nefungovali úplne podľa mojich predstáv, ich účinok bol slabý a tiež až žalostne krátkodobý - čo som si ale poriadne uvedomila až potom, ako som skúsila sérum od Priody.
Už len vzhľadom k jeho cene som mala od tohto produktu veľké očakávania a dúfala som, že ich nesklame. A navyše som sa úplne zaľúbila do toho krásneho skleneného balenia s pipetkou... ♥


Hneď pri prvom použití som bola milo prekvapená jeho konzistenciou, ktorá je nesmierne príjemná, a tiež rýchlosťou, akou sa do pleti vstrebe. Len tak medzi rečou, na celú tvár a krk bohate stačia 2-3 kvapky :)
Po použití je pleť takmer okamžite zmenená a na dotyk je cítiť, že má inú štruktúru, je jemnejšia, hladšia, jej povrch je rovnomerný a aj odtieň je jednotnejší. Úplné účinky séra som spozorovala asi po dvoch alebo troch týždňoch, kedy som si všimla, že moja pleť vyzerá čistejšie, jasnejšie, zdravšie a je akoby napnutejšia, o čom som si dovtedy myslela, že sa nemá prečo stať. Nuž, človek jednoducho nikdy nevie...
Najprv som sérum používala dvakrát denne na vyčistenú pleť ošetrenú tonikom a ako ďalší krok po ňom som naniesla denný alebo nočný krém. Teraz ho používam rovnako avšak len 3-4x do týždňa, čo mi momentálne bohate stačí na udržiavanie jeho účinku. Z dlhodobého hľadiska je rovnaký aj pri menej častom používaní :)


Môžem teda povedať, že nielenže sérum moje očakávania splnilo ale dokonca ich aj predčilo a ak vás zaujalo, určite odporúčam ho skúsiť.

3 komentáre

 1. musí byť naozaj super a súhlasím, balenie je kráse :) veľmi pekné fotky!

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tohle bych opravdu potřebovala... a to balení se mi taky strašně líbí:)

  http://windypinkstyle.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Od Priody mám odskúšaných už pár produktov a všetky boli super. Je to skvelá značka. .)

  Letná GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť