Soaphoria Body Peeling Berry Forest

Ahojte, krásny pondelok vám prajem :) Tak sa nám začal ďalší týždeň a ako som vám už písala na instagrame, mne sa tým začalo časovo náročné obdobie. Podobných som už niekoľko zažila a vždy boli pre mňa dôležité dve veci - dôsledné prípravy a dostatočný oddych. 
Nakoľko nemám vaňu (ako som vám už niekoľkokrát smutne písala), moje oddychové "homespa" chvíle prebiehajú v rámci možností v sprchovom kúte a aj keď sa nič nevyrovná oddychu v teplom kúpeli, veľmi nápomocný býva vhodný výber kozmetických produktov, ktoré počas sprchy použijem. A preto vám dnes chcem predstaviť jedného úžasňáka, ktorý mi robí (a bude robiť) spoločnosť počas namáhavých období.


Za tento peeling vďačím slovenským výrobcom prírodnej kozmetiky Soaphoria a musím hneď takto na začiatok povedať, že je to niečo naprosto úžasné!
Hneď prvá vec, za ktorú dávam palec hore, je balenie. Sklenený pohár s drôteným uzáverom, ktorý má dosť široké hrdlo na to, aby sa z neho produkt pohodlne naberal. Navyše je na ňom nálepka "zastav vodu, kým ma používaš" a druhá, ktorá hovorí o tom, že keď tento pohár vrátite do Soaphorie, dostanete zľavu.Druhá, a samozrejme dôležitejšia, vec je obsah tohto pohára - organický soľný peeling Ovocný sad, ktorý má v svojom zložení kamennú soľ, olivový a kokosový olej, bambucké maslo a voňavé ovocie (brusnicu čučoriedkovú, jabloň nízku či čerešňu višňovú), vďaka ktorému vonia neskutočne krásne, ako červený ovocný čaj ♥
Už z toho zloženia musí byť každému jasné, že je to úplná lahôdka, ktorá nie je príjemná len pokožke, ale aj čuchu. Samozrejme vzhľadom k tomu, že peelingové častice sú tvorené výhradne soľou, nie je peeling vhodné používať na poranenú pokožku a taktiež bezprostredne po holení, nakoľko môže zapríčiniť podráždenie.


Ja tento peeling momentálne používam 1-2 razy do týždňa a snažím sa si ho šetriť, no už teraz viem, že po jeho spotrebovaní moje kroky povedú do stánku Soaphorie v Auparku :) Pokožka je po ňom úplne najjemnejšia, akú som kedy po peelingu mala, vďaka olejom ju netreba krémovať dokonca aj niekoľko dní, vôňa peelingu z nej hneď nevyprchá a dokonca zároveň aj krásne prevonia kúpeľňu. A keď som už hore spomínala tú vaňu, nemôžem zabudnúť na to, že ak ju vy máte, môžete tento peeling použiť aj ako kúpeľovú soľ.
Viac než toto všetko ma ale teší jedna vec, o ktorej som si istá, že je zásluha práve tohto peelingu. Veľa rokov ma trápilo výrazné akné na chrbte a dekolte, teraz o ňom ale môžem povedať, že priam až akoby zázrakom ustúpilo. Prišla som na to vďaka priateľovi, ktorý si to všimol ako prvý a viem, že som na chrbát nepoužívala nič extra odlišné než bežne, teda okrem tohto peelingu, veľmi rýchlo som si to spočítala ;)

Za seba vám ho určite vrelo odporúčam a keďže v ponuke značky nájdete aj iné voňavé varianty, určite si vyberiete ten, ktorý bude pre vás tým pravým :)

2 komentáre

  1. Jeee to vypadá opravdu dobře (lahodně :D)

    LITTLETHINGSFOREM

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Soaphoriu milujem! ♥ Tento peeling musí byť úplne suprový, nedám dopustiť na tie prírodné :)

    OdpovedaťOdstrániť