Soaphoria Cleansing Scrub & Royal Facial Gel

Ahojte, zlatíčka! :) Dnes vás už zdravím z domova, alebo teda skôr z Bratislavy, nakoľko kým vy toto dnes čítate, ja som v práci. Každopádne, dovolenka nám už skončila a ja som naplno späť v koľajach, ktoré som pred týždňom opustila, avšak s tým rozdielom, že som si konečne usporiadala obrovské množstvo vecí, v ktorých som mala dlhodobo chaos. Niektoré som stihla ešte pred odchodom a iné - tie dôležitejšie - práve počas dovolenky. Úprimne sa veľmi teším na to, čo mám momentálne pred sebou - či už sa to týka blogu, práce alebo osobného rozvoja - a naozaj úprimne dúfam, že to všetko pôjde podľa plánu a dobre to dopadne. Tak mi držte palce a nebojte, veľmi rada vás budem o všetkom postupne informovať :) 
K dnešnému článku ale už zatiaľ stačí, nakoľko chcem, aby bol primárne venovaný ďalším dvom produktom od slovenskej značky Soaphoria, ktoré som poctivo testovala a dnes vám veľmi rada prinášam ich recenziu. Sú to produkty na čistenie pokožky tváre - Normalizujúci a osviežujúci čistiaci gél a Čistiaci peeling na tvár s polynézskym pieskom


Kráľovský čistiaci gél je určený na zmiešanú až mastnú pleť, je vyrobený zo surovín najvyššej kvality a dodáva pleti látky, ktoré potrebuje na to, aby správne prosperovala. Ja osobne veľmi oceňujem jeho balenie, ktoré je s pumpičkou, takže je jeho dávkovanie jednoduchšie a pohodlnejšie. Samotná fľaštička, v ktorej sa gél nachádza, má 100ml a je pomerne úzka, takže sa na ňu jednoducho  kdekoľvek nájde miesto a je vďaka tomu aj veľmi vhodná na cestovanie. 
Gél je bezfarebný s relatívne neutrálnou vôňou a jeho konzistencia je veľmi príjemná, ja som však zvyknutá takéto "čisté" gély používať vždy s nejakými pomôckami, nakoľko mojej pleti málokedy stačí také jemnučké zaobchádzanie, aké tento gél ponúka. Práve preto som si zvykla ho v sprche používať spolu s konjakovou hubkou a zistila som, že je to doslova dream team, jednoducho ideálna kombinácia na perfektne vyčistenú a zjemnenú pokožku tváre. 
Gél z pleti naozaj účinne odstraňuje nečistoty, zvyšky makeupu aj prebytočný maz a pokožka je po ňom vždy krásne svieža a čistá už na prvý pohľad.
Za seba ho hodnotím nesmierne pozitívne a určite vám ho odporúčam skúsiť. Je dostupný aj vo variante pre normálnu až citlivú a aj suchú a starnúcu pleť, preto som si istá, že si pre seba vyberiete ten najvhodnejší.


Čistiaci peeling je pre zmenu určený pre všetky typy pleti a je ideálny nielen na odstraňovanie odumretých kožných buniek ale aj na jemné čistenie pleti do hĺbky. Jeho balenie je 150-mililitrový téglik so šrubovacím vrchnákom, z ktorého produkt naberáte prstami. Je pravda, že takéto balenie nie je úplne najideálnejšie a ani veľmi hygienické, mne sa však veľmi páči a je mi sympatické, takže mi to asi ani neprekáža. 
Peeling má maximálne úžasnú konzistenciu, ktorá je taká krémovo-gélová s obsahom zrniečok ružového polynézskeho piesku. Toho tam nie je mnoho, vďaka čomu je peeling skutočne jemný a aj to je dôvod, prečo mi nerobí problém ho používať na dennej báze napriek tomu, že odporúčanie hovorí o použití 2-3x týždenne. Mala som ho so sebou aj na dovolenke ako jediný produkt na čistenie pleti a teda môžem povedať, že lepšiu voľbu som ani nemohla spraviť.
Nanáša sa klasicky na navlhčenú pleť, na ktorej pri čistení vytvára prekrásne jemnú penu, ktorá čistí pleť a zároveň ju vďaka piesku jemne masíruje.
Celkovo môžem tento peeling zhodnotiť ako najlepší produkt na čistenie pleti, aký som kedy mala, keď ho miniem, jednoznačne si ho musím kúpiť znovu a vám ho určite odporúčam skúsiť, pretože si myslím, že by sa vám tiež mohol páčiť tak ako mne.


Inak musím povedať, a nechcem to zakríknuť, že som sa zatiaľ nestretla so žiadnym produktom od tejto značky, s ktorým by som nebola spokojná. Samozrejme, nemám otestovanú ešte ani štvrtinu ponuky Soaphorie, no všetko, čo som zatiaľ mala, bolo viac než dobré až vynikajúce. Aké máte skúsenosti vy? Máte obľúbený produkt, ktorý podľa vás musím skúsiť? Určite mi napíšte, nech viem, čo si mám ešte zobrať, keď k nim pôjdem nakupovať :) 

1 komentár

  1. Tieto produkty mám už nejaký čas na wishliste, teraz sa mi utvrdilo že sa oplatí ich kúpiť :) Krásna recenzia a fotky <3

    OdpovedaťOdstrániť