Yves Rocher Concentrated Shower Gel

Ahoj, ahoj :) Krásny štvrtok vám prajem a vítam vás pri novom článku, v ktorom sa opäť pozrieme na produkty do sprchy. Pred časom som sa rozhodla, že na blog nebudem prispievať samostatnými recenziami sprchových gélov, avšak tieto sú podľa mňa natoľko zaujímavé že stoja za to, aby som ich s ničím nekombinovala.


Značka Yves Rocher (ktorá je inak jedna z mojich najobľúbenejších aj vďaka filozofii, ktorú vyznáva) prišla s inováciou sprchového gélu, ktorý sa zmenil v prospech našej planéty. 
Podarilo sa im štvornásobne koncentrovať bežný sprchový gél, vďaka čomu nové 100ml balenie vydrží rovnako dlho ako pôvodné 400ml. Okrem toho bola do uzáveru pridaná silikónová membrána - taká, čo je aj v niektorých fľašiach na vodu, určite viete, čo myslím - ktorá je nápomocná pri regulácii dávkovania produktu. Práve vďaka nej stačí jedno krátke stlačenie fľaštičky a toto množstvo je postačujúce na jedno osprchovanie.


Čo sa týka samotného produktu, rozdiel je naozaj znateľný. Gél je hustejší, a preto aby ste ho poriadne napenili, je potreba pridať trošku viac vody. Mne jedno krátke stlačenie skutočne na jednu sprchu stačí a osobne si myslím, že to bol skvelý nápad.
Jedna vec je samozrejme, planéta, ktorá je týmto zaťažené menším množstvom plastov - oproti pôvodnému baleniu je to až o 50%, flakón gélu je recyklovateľný, má ľahko biologicky odbúrateľné zloženie a jeho mycie zložky sú 100% rastlinného pôvodu. A ak aby toho nebolo dosť, za každý zakúpený sprchový gél je zasadený strom. Nestačí? Tak nezabúdajte na krásne vône a tiež to, aké praktické na cesty je toto balenie, ako taký malý bonus ;)


3 komentáre

 1. už som o nich čítala u nejakých iných blogeriek, a je to naozaj skvelý nápad :) i keď ja by som sa asi najprv pozabudla a dala by som poriadnu dávku na hubku :D i keď tu je tá klapka, tak asi ani nie :D
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. My jsme s mamkou vyzkoušely ten olivový a byl naprosto bozsky! :)

  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Chystám se ho testnout, tak jsem zvědavá, jak dlouho mi vydrží ! :)
  Každopádně nápad super :).

  LenaČerge

  OdpovedaťOdstrániť