5 vecí | August

Ahojte! Prajem vám krásny štvrtok a vítam vás pri poslednom augustovom článku :) 
Uplynulé dva mesiace, ako som už niekoľkokrát spomínala a ešte raz budem, boli pre mňa veľmi vyčerpávajúce. Musela som si zvyknúť na pracovný režim dvoch zamestnaní, popritom písať články sem na blog častejšie, než som bola zvyknutá, mala som nejaké zdravotné ťažkosti, prechádzala som veľkým množstvom osobných zmien, mnoho ďalších ma čaká a to všetko v tých nechutných horúčavách, ktoré tak veľmi nemám rada. 
Ani neviete, akú veľkú úľavu momentálne pociťujem, keď viem, že toto ťažké obdobie pomyselne uzatváram a aj keď na mňa čaká mnoho iných vecí, teraz sa na nich už len teším! Rada by som teda zakončila tento mesiac tým, že na ňom nájdem päť vecí, ktoré ma veľmi potešili a spríjemnili mi toto krušné obdobie...


Mary Kay event
Už som vám o ňom písala a určite ste videli aj fotky na Instagrame. Tento event bol asi najväčším highlightom uplynulého mesiaca a som úprimne veľmi šťastná, že som sa ho mohla zúčastniť! Ja mám väčšinou po podobných akciách a blogerských stretnutiach akéhokoľvek druhu zo seba nesmierne zlý pocit. Vždy cítim, že nie som dosť talentovaná, šikovná, úspešná, pekná, štíhla a bla, bla. Z tohto stretnutia som ale odchádzala so skutočne krásnymi pocitmi, žiadne pochybnosti, žiadna depka, len obrovská radosť. A už len za to všetkým dievčatám veľmi ďakujem ♥ Ak ste podobné pocity (jedny a následne druhé) nemali možnosť zažiť, tak vám v prvom rade gratulujem, pretože ten pocit menejcennosti je jeden z najhorších, a takisto úplne rozumiem, ak ma nebudete vedieť pochopiť, no napísať som to musela.

Bábo monstery
O ňom určite viete, ak sledujete môj Instagram, nakoľko tam túto rastlinu riešim asi viac, než by som musela, no ja mám úprimne veľkú radosť z toho, že sa jej darí a rada sa s vami o moju radosť delím :) A keďže som v auguste konečne zasadila tohto drobčeka do vlastného kvetináča a odštartovala mu tak nový nezávislý život, čo by som to bola za pestovateľa, keby som z toho nemala radosť? :) 


Prírodné nechty
Aj keď to bol fyzicky i psychicky bolestivý proces, musím povedať, že sa teším z toho, že už nemám gélové nechty. Keď som o nich nedávno písala článok, úprimne som si myslela, že mi to vydrží a budem ich chcieť nosiť niekoľko rokov, pretože to pre mňa skutočne malo veľké výhody. No potom, keď ma okolnosti donútili sa ich zbaviť, som si svoje vlastné nechty obľúbila ako nikdy predtým a aj keď sú momentálne celkom nevzhľadné, krátke, krehké a, no povedzme si úprimne - príšerné, momentálne ma veľmi baví sa o nich starať.


Produkty na kučeravé vlasy Balea
Viem, že tieto produkty boli v regáloch dm-ky dlhšie, no až teraz som sa rozhodla si ich kúpiť a vyskúšať. A poviem vám - dobre som spravila! Všetko sú to stylingové produkty a odkedy ich mám, nosím omnoho častejšie rozpustené vlasy a už k nim nepociťujem taký "odpor" a potrebu ich narovnávať, pretože konečne majú tvar a kučery vyzerajú ako kučery a nie ako zanedbané dredy :( 

Inak si tak teraz uvedomujem, že som si tento mesiac vyriešila celkom dosť mindrákov... :D 


Waflovač
A posledná vec, z ktorej sa obrovsky teším je tá, že sa konečne objavil starý stratený waflovač, ktorý mamina nepoužívala, ja som si ho zobrala do Bratislavy a konečne si môžem robiť domáce wafle ♥ Áno, jasné, že som si mohla waflovač kúpiť, ale vedela som, že tento niekde je nepoužívaný a navyše je kvalitný a dobre pečie, tak som nechcela naslepo nejaký kupovať a dúfala som, že sa tento nájde :) 


PS: Smutná správa
No, aj keď tieto články majú byť o tých dobrých veciach, nedá mi to a musím vám napísať ešte o jednej veci, ktorá ale dobrá nie je vôbec. Nedávno som totiž zistila, že jedna z naozaj dobrých a úspešných svetových blogeriek ukončila svoju prácu. Reč je o Emilie Nereng, nórskej blogerke, ktorej som teda nerozumela ani "i", ale rada som sa k nej chodila pokochať fotkami a niektoré články som si dávala automaticky prekladať, aby som aspoň vedela, o čom je reč.
A čo je ešte horšie, odstránila si aj celý obsah svojho insta účtu, takže som prišla o veľkú inšpiráciu. 
Poznali ste ju, viete o kom píšem? 

2 komentáre

 1. super článok, už teraz sa teším na septembrový :D monstery sú super a prečo by si sa nimi nepochválila, veď mať takúto záľubu v pestovaní rastliniek je milé ;) ja som si pred pár týždňami svoje doničené nechty ostrihala úplne nakrátko, odlakovala a nechala trochu dýchať... veľmi sa mi inak vtedy páčili a to ja obyčajne s krátkymi nechtami mávam problém :D nemohla som spraviť lepšie, teraz sú pevné a konečne pekné... prirodzené :) blogerku som nepoznala, ale chápem, že ťa to muselo zamrzieť :/

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 2. to sa teším, že ti na Mary Kay evente bolo tak dobre :)
  o blogerke neviem, asi som ju nepoznala, ale každopádne je to smutná správa :/
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť