Groomed Eyebrows with L.A. Girl

Ahoooj, pozdravujem vás a prajem vám krásnu stredu :) Vitajte pri dnešnom článku, v ktorom sa konečne po dlhom čase budem venovať produktu z dekoratívnej kozmetiky. Chcela by som vám dnes napísať pár slov k paletke na úpravu obočia Inspiring Brow Kit od L.A. Girl z e-shopu krasotika.sk.


Začala by som balením, ktoré je podľa mňa veľmi fajn - set na obočie je uložený v plechovej krabičke, ktorá je dosť veľká na to, aby sa s ňou pohodlne manipulovalo, čo je fajn, avšak na druhej strane v malej kozmetickej taštičke zaberie vcelku dosť miesta. Krabička je dostupná v troch rôznych odtieňoch hnedej podľa toho, aké tmavé sú tiene v nej.

Obsah setu tvoria dva púdrové tiene, ktoré sú úžasne jemne mleté a na dotyk nie sú vôbec suché ale skôr také maslovitejšie, čo sa mi veľmi páči, tiež je tam rozjasňovač, fixačný vosk, mini pinzetka a dvojstranný aplikátor, ktorý ma z jednej strany skosený štetec a z druhej kefku na obočie. Súčasťou balenia je tiež zrkadielko uložené vo viečku paletky.
Čo sa týka odtieňu, ja som si vybrala stredný Medium and Marvelous, ktorý mi naprosto vyhovuje a najčastejšie na úpravu obočia používam svetlejší z dvoch tieňov. Keď mám však čas a chuť rada sa s tieňmi trošku pohrám tak, že na vnútornú časť obočia použijem svetlejší tieň a na vonkajšiu časť ten tmavší. Obočie sa mi potom viac páči a myslím, že aj vyzerá prirodzenejšie, než keď je jednoliate.
Za čo som veľmi rada je to, že som sa vďaka tomuto setu naučila pravidelne používať rozjasňovač pod obočie, čo som doteraz vždy opomínala, avšak musím sa priznať, že na fixačný vosk som si nezvykla. Je pravda, že s ním je výdrž tieňov na obočí ešte o niečo lepšia, avšak ja mám svoje prírodné obočie tvrdé dosť a samo o sebe pekne drží tiene na mieste, čiže nemám ani veľmi potrebu ho ešte dodatočne fixovať.


S produktami v paletke sa pracuje veľmi dobre a musím povedať, že som veľmi príjemne prekvapená ich kvalitou a to najmä pigmentáciou tieňov, ktorá je natoľko výrazná, že je potrebné si dávať pozor na množstvo, aké si naberáte na štetec. Musím sa priznať, že na to často zabúdam a potom musím prebytočný tieň odstraňovať, pretože je skutočne výrazne pigmentovaný.
Čo sa týka výdrže, o nej tiež nemôžem povedať nič zlé, dokonca som až prekvapená, ako dobre tiene na obočí držia aj počas vysokých teplôt, kedy sa mi roztápa celá tvár a to dokonca bez použitia fixačného vosku, ako som písala už vyššie.

Po mojej skúsenosti s krémovou farbou na obočie od Milani som si myslela, že ma žiaden púdrový produkt nedokáže dostatočne osloviť, avšak až pri používaní tejto sady som sa presvedčila o opaku. Táto paletka je podľa mňa veľmi kvalitná a nielenže stojí za vyskúšanie, povedala by som, že moja kozmetická výbava by sa bez nej už nezaobišla.

3 komentáre

 1. Wow! Krásny výsledný efekt! :) Ja som si obľúbila duo na obočie od AVONu, s ním si pekné obočie vykúzlim veľmi rýchlo :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. paletka vyzerá skvele a oceňujem aj to zrkadielko :) ja tiež používam sadu z Avonu ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 3. vcelku slušný výsledok aj balenie.stojí za vyskúšanie.

  OdpovedaťOdstrániť