Nabla Blossom lícenka a Shade & Glow rozjasňovač

Ahoooj, krásny pondelok všetkým! Ako vám začal nový týždeň? Ja dúfam, že čo najlepšie a veľmi sa teším, že ste si aj dnes prišli prečítať nový článok :)
V dnešnom článku by som vám opäť chcela ukázať produkty od značky Nabla, tentokrát pre zmenu na líčenie tváre. Po dlhom rozhodovaní som si z ich neodolateľnej ponuky vybrala rozjasňovač v odtieni Baby Glow a lícenku v odtieni Regal Mauve. Ideme sa na nich spolu pozrieť?


Oba produkty majú v podstate rovnaké vlastnosti, rozdiel je len v ich odtieni, dokonca aj ich finiš je v podstate totožný - saténový semi-matte. Za čo dávam veľký palec hore, je vzhľad týchto produktov. Majú, myslím si, pekné obaly, ktoré sú navyše dosť pevné. Až počas fotenia som si uvedomila, že sú vlastne magnetické, pretože sa mi od seba poriadne odpudzovali a rôzne sa krútili, keď som sa snažila ich nejako uložiť. A na čo magnet v obaloch slúži? Drží panvičky s produktom, ktoré jednoduchým klepnutím po zadnej strane vyberiete a môžete ich tak umiestniť do spoločnej magnetickej paletky. Pre mňa osobne je táto ich vlastnosť celkom zbytočná, ale ak obľubujete "hromadné" paletky, do ktorých si vyberáte svoje obľúbené produkty podobným spôsobom, verím, že tento patent vám to vyberanie značne zjednoduší.
Aby ale nebol celý článok len o obaloch, pochváliť musím aj relief, ktorý je na produktoch vyrazený. Je jednoduchý, no pôsobí to omnoho krajšie, než keby boli produkty len naplocho zlisované.Konzistencia produktov je veľmi príjemná - masielkovitá, vôbec nie suchá, jemná, neprášivá. Produkty sa veľmi dobre naberajú na štetec a sú bohato pigmentované. Ak ešte produkt nepoznáte a nemáte ho poriadne prekuknutý, radila by som naberať farbu postupne a prípadne ju vrstviť, pretože sa ľahko môže stať, že to preženiete. Áno, stalo sa mi to hneď pri prvom použití a mohla som sa akokoľvek snažiť lícenku rozmazať dostratena, stále som jej na pokožke mala priveľa.
Samozrejme nechcem nikoho podceňovať, ale podobné situácie sa mne stávajú pravidelne len kvôli tomu, že vždy podcením pigmentáciu produktov a aj keď sa snažím si dávať pozor, často to dopadne podobne. A preto vám to pre istotu píšem, ak by mal niekto podobne zlý odhad ako ja :DUrčite ale tieto produkty môžem hodnotiť veľmi pozitívne, páči sa mi na nich všetko od filozofie značky, cez vzhľad až po výsledný efekt na tvári (ktorý som nefotila, pretože to fotiť neviem a som z toho vždy len smutná - ale jedného dňa sa to naučím, sľubujem!) a ak ste ešte od Nably nič neskúšali, určite neváhajte :)

4 komentáre

 1. Jeee to balení i odstíny jsou úplně nádherné! :) A ta pigmentace? Super!

  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tuhle značku teď vídám skoro všude, právě obaly jsou něco, co se mi na ní líbí :) Teď když vidím tu pigmentaci, asi si budu muset něco pořídit :D

  Pauline’s Tiny World♥

  OdpovedaťOdstrániť
 3. taktiež sa mi naposledy stalo s bronzerom, že som to prehnala a keď som sa snažila to "zahrať" do stratena, tak som si len trblietky poroznášala po celej tvári :D takže určite nie sme jediné, komu sa to stane :)
  produkty vyzerajú skvele, a i keď na ruke, tak sa mi páči ich sýtosť :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Značku vôbec nepoznám, ale tie lícenky vyzerajú nádherne :)


  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť