Nabla Le Film Noir Mascara

Ahojte, mali ste peknú stredu? Dúfam, že áno a že vás čaká aj príjemný zvyšok týždňa. Už len dva dni nám ostávajú do víkendu, tak to už zvládneme, nie? :) 
V dnešnom článku by som vám chcela opäť ukázať produkt dekoratívnej kozmetiky a tentokrát to bude špirála od talianskej značky Nabla, ktorá je už niekoľko týždňov dostupná na e-shope krasotika.sk
Značka Nabla vyznáva veľmi peknú filozofiu, ktorú stavia na úprimnosti k zákazníkom, šetrnosti voči prírode a kvalitnom a efektívnom makeupe, ktorý nie je testovaný na zvieratách. Aj vám je to tak veľmi sympatické? 
Jedným z produktov, ktoré som od tejto značky skúsila ako prvé je práve špirála Le Film Noir, o ktorej vám dnes napíšem viac.


Táto špirála má skutočne veľmi jednoduchý elegantný obal a zloženie obohatené o ricínový olej, čo je naozaj zázrak na starostlivosť o mihalnice. Špirála má veľmi zaujímavú kefku, s akou som sa ešte nestretla - má tvar kvapky a je celkom veľká, takže ak uprednostňujete maličké kefky, skôr nebude pre vás. Štetiny sú klasické, nie silikónové, čo mám ja osobne radšej a musím povedať, že som sa najprv celkom bála aplikácie, no moje obavy boli celkom neopodstatnené. Veľkou výhodou tohto tvaru kefky je, že sa s ňou dostanete pohodlne na všetky mihalnice. Zúženým koncom sa dajú krásne nalíčiť ako mihalnice spodného viečka, tak tie drobné vo vnútornej časti horného. Širším koncom sa potom dajú krásne predĺžiť vonkajšie horné mihalnice a výsledný efekt je naozaj veľmi pekný. Oko je krásne otvorené, mihalnice zvýraznené sýtou čiernou a krásne predĺžené. Je ale pravda, že kým som prišla na to, ako s kefkou pracovať, nejaký čas mi to trvalo a na fotke nižšie je, žiaľ, zachytený výsledok ešte pred tým, než som chytila ten správny grif...


Problémom môže byť to, že špirála trošičku zlepuje, čo ja osobne pripisujem tomu ricínovému oleju v jej zložení. Ak však líčeniu venujete čas, riasy sa dajú kefkou pekne rozčesať a ešte viac zvýrazniť. Špirálu je možné bez problémov vrstviť, počas dňa neopadáva, krásne drží, no zároveň sa aj dobre odličuje.

Musím povedať, že už len kvôli tejto špirále si ma značka Nabla získala a veľmi rada sa pozriem aj na ďalšie produkty okrem tých, ktoré sa čoskoro objavia v ďalšom článku. Preto nezabudnite sledovať či už cez GFC alebo Instagram, aby vám nič neuniklo :) 

Žiadne komentáre