Nivea Shower Mousse Raspberry & Rhubarb

Ahoooj :) Pozdravujem vás a tiež vás vítam pri dnešnom článku, ktorú bude skôr oddychový, nakoľko by som vám chcela predstaviť len jednu novinku od značky Nivea a napísať vám k nej pár slov. Viem veľmi dobre, že som sa vyjadrila v tom zmysle, že nebudem už písať články typu "recenzia sprchového gélu", avšak dnes musím spraviť výnimku nakoľko si myslím, že tento produkt určite stojí za vašu pozornosť. A navyše to ani nie je sprchový gél ale sprchová pena... ;)


Prvá vec, ktorú by som chcela pochváliť je dizajn balenia, pretože milujem kombináciu ružovej s bielou a do prevedenia tohto obalu som sa doslova zamilovala. Dizajn je navyše krásne jednoduchý a čistý, čo mám tiež rada a veľmi chválim.

Druhá vec je jednoznačne konzistencia produktu. So sprchovými penami už mám akú-takú skúsenosť a musím povedať, že ma veľmi príjemne prekvapila štruktúra tejto peny. Samozrejme, že je krásne jemná a nadýchaná, o tom žiadna, zároveň je však celkom hustá a po rozotrení na pokožke taká akoby trochu krémová. Doteraz som sa totiž stretla len s riedkymi penami plnými vzduchu, ktoré sa hneď po nanesení na telo akoby stratili a niekam rozplynuli, no táto je kvalitou niekde úplne inde, za čo má u mňa obrovské plus.


A v neposlednom rade, samozrejme, musím spomenúť aj jej vôňu, ktorá by mala byť kombináciou malín a rebarbory. Je to sladká vôňa, ktorá je zároveň aj veľmi osviežujúca a mňa vždy po dlhom dni v práci poriadne vzpruží. Skôr než ovocná je podľa mňa kvetinová, no je to presne taká vôňa, akú ja mám veľmi rada ♥, čiže aj v tomto smere som s penou viac než spokojná.


V závere teda môžem musím povedať, že ma tento produkt veľmi príjemne prekvapil a to najmä svojou konzistenciou, ktorú úplne milujem. Mňa sprchové peny všeobecne veľmi bavia, no táto moju záľubu v nich posunula na úplne iný level a veľmi rada by som si zaobstarala aj jej druhý variant.
Máte s touto penou skúsenosť? Čo na ňu hovoríte vy? 

1 komentár

  1. ešte som o sprchovej pene nepočula, ale musí byť úžasná, to si viem celkom dobre predstaviť :D určite sa po nej poobzerám, vďaka za tip ;)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť