Paletka tieňov Plum Basics od Milani

Ahojte, babulky, prajem vám krásnu sobotku ♥ Dnes začína posledný týždeň nabitý recenziami, posledný po dvoch mesiacoch, a začiatkom budúceho mesiaca pre vás pripravujem článok, v ktorom by som tieto dva mesiace chcela zhrnúť a otvorene vám napísať, čo si o tom všetkom myslím. Takže myslím a dúfam, že sa máte na čo tešiť, avšak tento článok a s ním ešte aj štyri najbližšie budú recenzie a dnes sa spolu pozrieme na paletku šiestich očných tieňov Plum Basics od Milani.
Túto paletku som si vybrala z viacerých dôvodov: chcela som skúsiť, ako je na tom s očnými tieňmi značka Milani, rozšíriť svoju zbierku o decentnú paletku, ktorá by neobsahovala len samé hnedé tiene a takisto sa mi veľmi páčila na fotke. A čo vám o nej môžem povedať? 

Že odkedy ju mám, v každom mojom líčení z nej používam nejaký tieň (či tri). S tieňmi sa veľmi dobre pracuje, dajú sa krásne rozpracovať aj vrstviť a je možné ich použiť aj namokro, čo prospieva najmä tým dvom svetlým lesklým.
Čo sa týka odtieňov, ako vidíte, je ich šesť a všetky sú veľmi pekné a nositeľné na každý deň. Dá sa s nimi vytvoriť jednoduché denné líčenie ale aj výraznejšie večerné, pričom stačí malá obmena tieňov alebo len ich jednoduché navrstvenie.
A musím povedať, že som tiež potešená vzhľadom paletky, ktorý je podľa mňa krásne jednoduchý elegantný. I keď je balenie plastové, je dosť pevné a podľa mňa korešponduje s obalmi ostatných produktov od tejto značky. Obsahuje tiež obojstranný štetec, ktorý ja využívam na nanášanie tieňov na spodnú líniu oka, na čo je priam skvelý a jeho plochá strana je super práve na mokrú aplikáciu tieňov.Môžem skonštatovať, že ma táto paletka veľmi milo potešila, no ak mám byť úprimná, po predchádzajúcich skúsenostiach som tak nejak už rátala s tým, že aj tento produkt od Milani bude kvalitný a skôr by ma prekvapil opak. V ponuke má značka aj ďalšie odtiene tejto paletky, z ktorých mňa osobne zaujali ešte Earthy Elements, Must Have Metallics a Vital Brights a dúfam, že nimi budem môcť čoskoro obohatiť moju kolekciu líčidiel :) 

4 komentáre

 1. Obal paletky na mňa pôsobí trochu lacno :D Ale tie tiene sú ozaj krásne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vyzerá elegantne, a farby sú krásne, no ten obal mohli trošku viac prepracovať. Viem síce, že pri tieňoch na obale nezáleží, ale ak je obal pekný, tak po nej človek skôr siahne. Túto by som si v obchode asi ani nevšimla.

  AN Beauty Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Wau. Tá pigmentácia ma dosť šokovala. Toto som nečakala. Na Milani sa stále tak z diaľky pozerám, ale ešte som nič nevyskúšala. Najviac ma asi lákajú tekuté rúže. Ale keď som si pozrela aj iné odtiene tejto palety asi keď sa konečne rozhodnem si niečo kúpiť prihodím tam aj túto paletku.
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 4. krásna pigmentácia tieňov! aspoň takto na ruke a verím, že aj pri líčení :) takéto farby sa mi veľmi páčia :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť