Starostlivosť o telo s bulharskými ružami

Ahojte, krásnu nedeľu! Vitajte pri ďalšom článku :) Dnes sa pre zmenu pozrieme na telovú kozmetiku, konkrétne na starostlivosť o pokožku tela s produktami s výťažkom z bulharských ruží z e-shopu bioruza.sk.

Ak si spomeniete, nedávno som písala o ružovej vlasovej starostlivosti z toho istého e-shopu a produktami som bola úprimne nadšená, na tom sa nič nezmenilo ani po ich spotrebovaní. Dnes sa ale zameriame, ako som už písala, na telové produkty, s ktorými to bude trošičku inak.


Hneď na začiatok by som chcela zhodnotiť ich obaly, ktoré sú, tak ako pri vlasovej starostlivosti, veľmi jednoduché. Vôňa produktov je tiež veľmi pekná, typická kozmetická vôňa ruže, ktorú mám ja osobne veľmi rada, no je mi jasné, že pre mnohých ľudí je práve táto vôňa veľmi nepríjemná.

Oba produkty - sprchový gél aj spevňujúci telový krém - sú podľa mňa skutočne kvalitné, okrem vône majú aj skvelú konzistenciu, sprchový gél pekne pení a umýva pokožku bez vysušovania a telový krém sa zasa veľmi dobre rozotiera, ľahko vstrebáva a zanecháva pokožku krásne jemnú. Ale viete čo? Nepísala som toto snáď o každom podobnom produkte?

Áno, je to tak - sú úplne priemerné. Samozrejme, že od produktov tohto typu sa nedajú čakať žiadne zázračné účinky, chcete sa len umyť a hydratovať a to od nich aj dostanete, no rovnako to dostanete aj od iných produktov. Jednoducho na nich nie je nič výnimočné (i keď musím uznať, že niektoré firmy vedia pokaziť aj takto jednoduché produkty).Takže aj keď môžem povedať, že som s nimi spokojná a sú vážne super, nie je na nich nič, čo by ma oslovilo a presvedčilo k ich ďalšej kúpe. Ak vás ale zaujali, určite ich odporúčam :) 

3 komentáre

 1. Věci, které obsahují růžovou vodu mám moc rada a rada je zkouším :)

  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ja osobne nemám veľmi rada ružovú kozmetiku, ale zase keby mi ju niekto daroval, určite by som ju spotrebovala :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Aj napriek tomu, že vyzerajú celkom zaujímavo, asi by som do nich nešla. Osobne vôňu ruží nemusím, teda pokiaľ je tak výrazná a už len pri samotnej ružovej vode na pleť som si musela na tú špecifickú vôňu celkom dlho zvykať. Avšak keby robili zázraky, vôňa by išla stranou :D


  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť