Telové a dekoratívne novinky od Mary Kay

Ahojte, krásnu sobotu (konečne!!)! Takto pred týždňom som vám priniesla článok o evente s Mary Kay a dnes by som vám konečne rada napísala niečo aj k ich produktom, ktoré som testovala. S kozmetikou Mary Kay už mám akú-takú malú skúsenosť, keďže som už v minulosti skúšala niektoré ich pleťové produkty a o to viac som sa tešila na používanie týchto.
Vybrala som si produkty Paint The Sky telovej starostlivosti z kolekcie Believe + Wonder a ako darček k prvému testovaniu mi Katka poslala aj paletku tieňov a rúž, takže som mala možnosť skúsiť aj niečo z dekoratívky. 
Dnešný článok by som ale chcela začať práve tou telovou kozmetikou. Ideme na to?


Sada Paint The Sky pozostáva zo sprchového gélu, telového mlieka a telového spreju. Tieto produkty majú úžasne krásne ružovo-biele balenia, ktoré naprosto milujem a tiež neeeskutočne príjemnú sviežu ovocno-kvetinovú vôňu, ktorú najlepšie cítim z telového mlieka. Ja teda nie som žiadny expert v určovaní vlastností vône, no takto nejako by som ju popísala. 
A keby som vám mala napísať, čo ma na každom produkte milo prekvapilo a potešilo, pri sprchovom géle by to bola tá úžasne jemná pena, ktorú vytvára. Telové mlieko ma zasa nesmierne potešilo svojou konzistenciou, nakoľko sa priznám, že som očakávala vodovú, je však krásne krémová a tak akurát hustá, jednoducho na telové mlieko úplne ideálna. A navyše je po ňom pokožka krásne jemná a prevoňaná, takže som maximálne spokojná! A konečne telový sprej, na ktorom som si zamilovala to, že z neho necítiť alkohol, ako to pri mnohých podobných produktoch býva a ja to úprimne neznášam. 
Čiže môžem s pokojným svedomím a veľkou radosťou povedať, že som sa do tejto sady úplne zamilovala! ♥Ako som už písala vyššie, z dekoratívky som testovala paletku tieňov Berry Haute a gélový pololesklý rúž v odtieni Mod Pink
Pri tieňoch ma celkom prekvapila ich pigmentácia a tiež to, že neprášia. Tieto vlastnosti sú však nič v porovnaní s ich výdržou. Teraz v lete sa všeobecne málo líčim, no keď už, tak som vždy sklamaná a nahnevaná, pretože aj s bázou a všemožnou fixáciou sa mi tiene po krátkom čase zlejú do vrásky alebo sa stratia z očí. Ani jedno však nie je prípad tieňov z tejto paletky, ktoré prežijú aj horúčavy a upotené naháňanie sa po meste. Iste, nie sú v perfektnom stave, samozrejme, že sa trošku zmenia, ale nezlejú sa, nestratia sa z viečka a po celom dni nosenia sú pri večernom odličovaní stále sýte. Navyše sa dajú krásne vrstviť a dobre sa blendia, čiže majú samé skvelé vlastnosti. A navyše tie farby... aká škoda, že na fotke neviem dosť dobre zachytiť tie ich úžasné odlesky ♥

A rúž? Ach, ten rúž... dlho-predlho som hľadala rúž na každodenné nosenie, ktorý by perám dodal žiarivú no nie príliš oslepujúcu farbu a dokázala by som si ho naniesť aj poslepiačky. Tadááá! Konečne ho mám a je úžasný. Má prenádhernú červeno-ružovú farbu, ktorá je príjemne nevtieravá, no keď ho navrstvíte, v prípade potreby vie byť aj výrazná. Má naprosto úžasnú konzistenciu a krásnu vôňu a odkedy ho mám, nosím ho stále v kabelke, pretože ho potrebujem mať pri sebe. Najlepšie navždy. 
Tak a to je už na dnes odo mňa všetko, ďakujem všetkým, ktorí si prišli článok prečítať a budem rada, keď mi napíšete, aká je vaša skúsenosť s produktami Mary Kay :) 

1 komentár

  1. ja mám z tej telovky tú fialovú sadu Chase a rainbow, a súhlasím so všetkým čo píšeš! telový sprej je jedna bomba! sprcháč dokonale pení, telové mlieko zanecháva vôňu ešte celý deň! ja som sa do nich zamilovala :) a to som si najskôr myslela, že čo môže byť na sprcháči a telovom mlieku také extra..ale opäť sa mi vyvrátili predsudky:)
    MakeUpByVeo

    OdpovedaťOdstrániť