Yves Rocher Hand Exfoliating Care Oil

Ahooj, krásnu nedeľu prajem ♥ Vitajte pri novom článku aj takto v nedeľu, čo nebýva zvykom. V najbližšom období sa budeme pri nových článkoch stretávať častejšie a ja budem veľmi rada, keď sa nebudete zdráhať komentovať a vyjadrovať svoje názory :) V dnešnom článku by som vám veľmi rada predstavila jeden nesmierne zaujímavý produkt od mojej milovanej značky. Ideme na to?


Určite už viete, ako veľmi milujem peelingy a preto nemôže nikoho prekvapiť, ako veľmi som chcela skúsiť aj peeling na ruky s arnikou od Yves Rocher. Tento produkt sľubuje jemné, krásne a  hladké ruky za jedinú minútu, obsahuje výťažky z bio arniky s ochranným pôsobením a jahodové stonky, ktoré slúžia ako peelingové čiastočky. Musím sa priznať, že som sa snažila identifikovať, ktoré z častíc v peelingu sú tie stonky, no žiaľ som na to neprišla, každopádne ale oceňujem, že sú v produkte dve veľkosti peelingových častíc.


Peeling sa odporúča používať 1-2x do týždňa na suché ruky, ktoré si ním dôkladne pomasírujete a následne opláchnete vlažnou vodou.
Keď som produkt videla na internete a aj potom, ako mi prišiel domov, čakala som, že bude skôr gélový, ako je pri peelingoch väčšinou zvykom a to aj napriek jeho názvu. Po jeho skúsení som bola veľmi potešená, že je skutočne olejový. A zaujíma vás, či sú po ňom mastné ruky? Ani omylom! Po umytí produktu z rúk po ňom nezostane ani stopy okrem naozaj príjemného pocitu jemnej a hydratovanej pokožky, ktorý som si úplne zamilovala.
Osobne by som peeling veľmi rada používala aj dvakrát denne, pretože jeho používanie aj výsledný efekt sú natoľko príjemné, radšej sa ale držím odporúčania, aj keď je niekedy ťažké odolať. Zvykla som si ale na "režim", pri ktorom si peeling doprajem vtedy, keď si odlakujem nechty, aby si aj oni mohli vziať niečo z jeho výživných a hydratačných zložiek :)


Počas jeho používania som si všimla jednu vec, o ktorej som sa ale zatiaľ nikde nedočítala a to, že vždy, keď si ho nanesiem na ruky, mám pocit, ako by ho sprevádzal aj hrejivý efekt. Teraz to nemyslím vôbec v zlom, práve naopak, je to veľmi príjemné, avšak neviem, či sa mi to len zdá alebo sa naozaj niečo také deje. Budem preto rada, keď mi napíšete - ak máte s týmto produktom skúsenosť - či ste sa s týmto efektom stretli aj vy :)

Inak ale musím tento produkt ohodnotiť veľmi pozitívne a som nesmierne rada, že som ho mohla skúsiť. Myslím, že moja starostlivosť o ruky a nechty by už bez neho nebola tým pravým a preto sa k nemu v budúcnosti bez váhania určite vrátim :)

2 komentáre

  1. Peelingy má Yves Rocher neskutočne super! Ja úplne milujem ten broskyňový, ktorý je určený na celé telo. Pokožku ozaj kvalitne vydrhne, a sem-tam si ním prešmirgľujem aj tvár (keď žiaden iný nie je po ruke) :D Ináč na ruky mám veľmi rada Satin Hands citrusový peeling od Mary Kay.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tak ten vyzerá krásne! Yves Rocher má samé zaujímavé vecičky, peeling na ruky som ešte nikdy neskúšala :)

    FRENCHSTYLE

    OdpovedaťOdstrániť