Yves Rocher Reparation Sleeping Care

Ahooj! Prajem vám krásny utorňajší podvečer a vítam vás pri novom článku. Dnes si dáme trošku zmenu a pozrieme sa spolu na produkt vlasovej starostlivosti. Mňa osobne okamžite zaujal, keď som si ho všimla v ponuke Yves Rocher a preto dúfam, že by pre vás tiež mohol byť zaujímavý rovnako ako aj tento môj článok o ňom :) Dnes by som vám totiž chcela napísať niečo o nočnej regeneračnej maske na vlasy.


Určite už viete, že moje vlasy sú kučeravé a tým pádom dosť suché, suchšie než bývajú rovné vlasy. Sú náchylné na krepatenie, štepenie, lámanie či iné poškodenie, takže určite viete pochopiť, že z nich často väčšinou bývam dosť nešťastná. Denno-denne na nich používam rôzne prípravky s dúfaním, že mi aspoň trochu pomôžu s týmto mojim problémom a rovnako často si nanovo uvedomujem, že starostlivosť o moje vlasy je jednoducho nikdy nekončiaci boj. Takže vám musí byť úplne jasné, ako veľmi sa teším, keď objavím produkt, ktorý moje trápenie značne zmierni.


Jedným takým produktom je práve nočná regeneračná maska na suché vlasy od Yves Rocher. Je to koncentrovaná starostlivosť, ktorá sa stará o hĺbkovú regeneráciu a výživu vlasov.
Nanáša sa 2-3x týždenne pred spaním na suché vlasy, necháva sa pôsobiť celú noc a ráno sa neoplachuje.
Je skutočne dôležité neprehnať to s množstvom a naniesť jej len trošičku a len do dĺžok a na končeky, pretože inak skončíte s mastnými vlasmi ako ja po prvom použití. Vďaka svojej jemnej krémovej konzistencii sa veľmi dobre sa nanáša, navyše tiež uľahčuje česanie a keďže sú vlásky chránené, môžem sa česať aj ja, i keď si bežne suché vlasy nečešem. Najviac mi vyhovuje si potom vlasy zapliesť do dvoch vrkočov a musím povedať, že také vlasy, aké mávam ráno po noci s touto maskou, som hádam ešte nikdy nemala.


Keď pominiem ten prvý krát, kedy som ich mala mastné, pretože som si dala masky o dosť viac než bolo treba, mávam vlasy krásne jemné, hladké, už na dotyk hydratované, usporiadané, ľahšie sa upravujú, sú poddajnejšie a to všetko bez toho, aby boli zlepené, ťažké či prilepené k hlave. A k tomu všetkému má krásnu orieškovo-krémovú (veď viete) vôňu.
Naozaj úprimne hovorím, že som až dojatá šťastím z toho, že som tento produkt skúsila a konečne našla niečo, čo naozaj funguje a dokonca aj na mojich vlasoch bez žiadneho "ale". Absolútne som sa do tejto masky zamilovala a už sa jej nevzdám! A ak aj vy sa trápiť veľmi suchými a zničenými vlasmi, určite ju skúste :)

1 komentár