5 vecí | September

Ahojte, srdiečka ♥ Vítam vás pri dnešnom článku a som rada, že ste si ho prišli prečítať :) Keďže je dnes posledný septembrový deň, opäť vám prinášam môj zoznam piatich najlepších vecí uplynulého mesiaca. Keďže tentokrát bolo pre mňa nesmierne ťažké tento zoznam zostaviť, niektoré z tých piatich bodov obsahujú viac ako jednu vec, ktorá ma potešila. Celkovo by som september zhodnotila ako veľmi vydarený mesiac a som veľmi zvedavá, aký bude môj najobľúbenejší, teda október.

Eventy
Čo ma jednoznačne tešilo najviac, boli eventy ktorých som sa v septembri zúčastnila. O dvoch z nich  - so značkami Eisenberg Paris a Cremorlab - ste si už mohli prečítať články. Tretej akcie som sa zúčastnila dnes a bol to event so značkou Priody, ktorej produkty som už testovala a recenzovala a musím povedať, že to bola veľmi podarená akcia, na ktorej som sa cítila nesmierne príjemne.
Nedá mi nespomenúť, že sa konala v priestoroch hotela Mercure, ktorý má detaily ladené do ružova, okrem blogeriek a zakladateľa Priody tam s nami bola aj úžasná Patty, ktorú určite všetci poznáte a ktorá hovorila o svojich skúsenostiach s touto značkou, tiež vizážista Pali Ciesar, od ktorého som si nechala poradiť s líčením či Sonička, ktorá nám odovzdala svoje tipy a rady ako na úspešný marketing našich článkov. 
Okrem krásneho balíčku produktov na testovanie a makronkami som z tejto akcie odchádzala aj s veľmi dobrou náladou, nabitá energiou a naozaj šťastná, že som na tejto akcii mohla byť, užiť si ju a spoznať ďalších skvelých ľudí! ♥
Nákupná stopka
Áno, musím povedať, že sa mi celkom darí plniť aj ďalší bod z mojich predsavzatí. Tento mesiac som si uložila nákupnú stopku. Udelila som si niekoľko výnimiek (napríklad lieky, Rufusove jedlo, naše jedlo, MHD či návštevu zubárky) a úprimne som čakala, že ju hneď aj poruším a budem veľa kupovať aj mimo výnimiek. Musím sa priznať, že som ju niekoľkokrát naozaj nedodržala, no tak celkovo som na seba pyšná. Rozhodla som sa v nej pokračovať aj v októbri, opäť s niekoľkými výnimkami a dúfam, že sa mi bude dariť o niečo lepšie.
Zároveň, súvisiac s týmto, mám obrovskú radosť aj z toho, koľko vecí sa mi podarilo spotrebovať, čo ste koniec-koncov mohli sledovať v mojich instastories. Okrem toho som mnoho vecí vyradila a darovala, takže som sa "zbavila" ešte väčšieho množstva, než som vám ukazovala vo videách :) 

Nákupy
Paradoxom oproti predchádzajúcemu bodu je, že ma tešili práve "nákupy". Síce je pravda, že som moju stopku párkrát naozaj porušila a kúpila si laky na nechty či čistiaci gél na tvár, no v tomto bode by som chcela hovoriť skôr o iných veciach. 
Napríklad o tom, že som si konečne kúpila novú nabíjačku na mobil, dala som si spraviť okuliare so správnymi dioptriami, že mi Gabko na Skalických dňoch kúpil prútený košíček, s ktorým chodím nakupovať potraviny a tiež levanduľový olej, z ktorého sa obrovsky teším. Čiže tým pomenovaním "nákupy" som mala na mysli práve tieto veci :) 

Vlasy
Ako už určite viete, pretože tým všade spamujem, moja cesta k zmene farby vlasov na blond konečne započala a počas septembra som sa, myslím, dostala celkom ďaleko. Samozrejme, že mám pred sebou ešte niekoľko krokov k tomu, aby som dosiahla výsledok, o akom snívam, no už teraz musím povedať, že som veľmi šťastná a som so svojimi vlasmi spokojná. Je síce pravda, že ich momentálny odtieň pod väčšinou umelých svetiel vyzerá naozaj príšerne žlto, no som si istá, že čoskoro sa dostanem na ten level, na ktorom chcem byť :) A vám všetkým veľmi ďakujem za milé komentáre a komplimenty, ktoré od vás na vlásky dostávam! ♥
Čo sa týka vlasov, tiež ma potešilo zistenie, aké ich už mám dlhé. Keďže si sama vlasy žehlím minimálne, nosím ich prirodzene kučeravé a navyše často v drdole, vôbec si neuvedomujem ich reálnu dĺžku. Preto keď som si ich nechala u Terky po farbení vyžehliť, nevedela som sa vynadívať na to, ako veľmi mi narástli a držím si palce, aby im to tak krásne išlo aj naďalej.


Príchod jesene
No a na záver, obrovskú a neopísateľnú radosť mám aj z toho, že sme sa v septembri prehupli do nového ročného obdobia, môjho najmilovanejšieho a že už je tu konečne zasa jeseň. Stromy menia farby, doma je útulná sviečkovo-čajová atmosféra, vyťahujeme svetre, bundy, kabáty a šály a ja mám veľkú chuť na DIY projekty. Ako ste mohli pred pár dňami vidieť, nakúpila som si ozdôbky a vyrobila nám na dvere jesenný venček, z ktorého sa vytešujem vždy, keď idem z alebo do bytu. 


Tak a to by už bolo na dnes všetko. Budem veľmi rada, ak sa so mnou v komentároch podelíte o vaše najkrajšie momenty či veci zo septembra a dúfam, že sa pri takomto zhrnutí stretneme opäť o mesiac.

4 komentáre

 1. Krásny článok Dominika :) Ja mám jeseň taktiež veľmi rada, no o niečo viacej obľubujem zimu, keďže počas prechodných období ma vždy trápia astmatické ťažkosti. Venček je moc pekný, tiež som si jeden minulý rok vyrobila :) Nákupnú stopku som si dala i ja, tak dúfam, že mi to vydrží :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jsem pak zvědavá na vlasky až budou úplně hotové :) Neumím si tě moc v blond představit, tak o to víc se těším na výsledek :)

  LITTLETHINGSFOREM

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Oh, tú stopku potrebujem aj ja :/ Len sa nejak neviem ovládať. Ale tak pri tom koľko míňam teraz na zuby si ju asi naozaj budem musieť dať, čo sa týka kozmetiky a oblečenia minimálne.

  Nasklee - www.nasklee.com

  OdpovedaťOdstrániť