Avon Haul

Ahojte, prajem vám krásnu sobotu! :) Minule som tak premýšľala nad blogom a uvedomila som si, že tu už veeeľmi dlho nebol žiadny haul. Respektíve komzetický haul, ten tu dokonca nebol vôbec. No a keďže som si po dlhej pauze znovu objednala z Avonu, vyzeralo to ako celkom fajn príležitosť práve pre tento typ článku.


Nie, nie je to tak, že by som znovu porušila moju kozmetickú stopku, toto je objednávka ešte z minulého mesiaca, akurát že mi dorazila až začiatkom septembra :) Popravde som pri objednávaní nebola veľmi kreatívna a zamerala som sa najmä na vlasové produkty a prihodila som len jeden lak a náramok. Je to preto, že som momentálne posilnila vlasovú starostlivosť kvôli plánovanej zmene farby a aj keď to nie je práve ideálne obdobie na experimenty a testovanie neznámych produktov, tieto mi boli akosi sympatické a tak som sa na nich obrátila s dôverou. Je podľa mňa ešte skoro ich nejako hodnotiť, nakoľko ich nemám otestované, no zatiaľ som rada, že som si ich kúpila a teším sa z nich. 

Na vlasy som si kúpila rad produktov proti vypadávaniu vlasov pozostávajúci zo šampónu, kondicionéru a leave-in starostlivosti, kondicionér a masku z olejovej starostlivosti a celý rad zdokonaľujúcej starostlivosti, ktorý sa skladá zo šampónu, kondicionéru, masky a leave-in starostivosti. No a tiež som neodolala laku na nechty v odtieni Digital Illusion a rose-gold náramku s ruženínom ♥
Takže to by bolo všetko k mojej Avon objednávke a budem veľmi rada, keď mi napíšete, či by ste podobné články chceli vídať na blogu pravidelne alebo vás to skôr nebaví. Vopred vám ďakujem za spätnú väzbu a teším sa na najbližšie stretnutie :) 

2 komentáre

  1. Mně hauly baví a budu ráda za další:-) Laky na nehty od Avonu kupuji často, vždy v katalogu uvidím odstín, který nutně musím mít:-) Vlasová péče od téhle značky mi ale až na vyjímky nesedí, ale ty snad budeš spokojenější:-)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Jeeej, krásne veci z Avonu! Ja som odtiaľ už straaašne dlho neobjednávala, ale kedysi som mala dosť veľa produktov z Avonu! Inak Haul aj ja plánujem, len sa k nemu neviem dopracovať akosi :D

    Nasklee - www.nasklee.com

    OdpovedaťOdstrániť