Byť každý deň niekým iným...

...alebo mať aspoň ten pocit. Zmeniť jeden drobný detail a koľko sa tým zmení! Nie je to dávno, čo som dostala jeden z najkrajších balíčkov. Bol od Yves Rocher, čo je značka, ktorú, ako viete, milujem. Nebola som sama, komu tento balíček prišiel, no i tak som sa vďaka nemu cítila výnimočná. Krásne zabalený a v jeho vnútri bol ukrytý doslova poklad: sedem rúžov na pery - štyri Rouge Vertige s čerešňovým olejom a tri Grand Rouge s kaméliovým olejom.


Nielenže som sa okamžite zamilovala do ich obalov, tvarov, farieb a vôní. Ja som im doslova celá úplne prepadla. Zbožňujem ich konzistenciu, to ako vyzerajú na perách a ako sa vďaka nim cítim. 
Vy viete, že nie som veľký fanúšik klasických rúžov, pretože ich výdrž nie je bohvieaká. Výnimkou nie sú ani tieto, nakoľko sa tiež z pier vytratia rýchlejšie než moje obľúbené matné tekuté, no napriek tomu sa vďaka nim moja náklonnosť ku klasickým rúžom akoby vrátila.Akoby vo mne opäť prebudili lásku ku klasike, k tradícii, k líčeniu nie preto, aby ho bolo čo najviac, aby bolo čo najkreatívnejšie, bláznivé, výstredné, ale preto, aby prirodzene zdôraznilo to, čo už je dávno pekné. Isteže červený či ružový rúž nie je dvakrát prirodzený, no ja verím, že rozumiete tomu, čo chcem povedať.Predstavujem si veľký toaletný stolík s parfumom, natáčky vo vlasoch, nylonky, elegantné spodné prádlo a ženu v ňom ako si nanáša jeden z týchto rúžov. Takto sexy, žensky elegantne a nadčasovo na mňa pôsobia a presne takto sa s nimi cítim. Aj keď realita môže byť iná, vždy je najdôležitejšie to, ako sa cítime. Potom to z nás vyžaruje aj navonok. A pokojne nám s tým môže pomôcť aj len taká drobnosť akou je rúž na pery ♥

2 komentáre

  1. no to sú krásne farbičky :) presne tak, na každý deň iná žena :)
    MakeUpByVeo

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ten opis! Áno úplne si viem predstaviť. Či už to ako boli ruže zabalené, alebo ich samostatné prevedenie vyzerá veľmi fancy!
    xxAlexandra MS ALWAYS LATE

    OdpovedaťOdstrániť