Moje vysnívané bývanie

Ahojte, kráááásny pondelok všetkým! ♥ Vitajte pri dnešnom článku, v ktorom som sa opäť rozhodla opustiť kozmetické vody a chcela by som sa s vami podeliť o niekoľko inšpiratívnych fotiek bývania. 
Možno viete, že bývam s Gabkom v podnájme a Rufi sa postaral o to, že sa mi u nás už nepáči. Neustále premýšľam nad tým, ako to v byte upraviť, opraviť a zútulniť tak, aby to nebola zbytočná investícia, no aby sme sa tu zároveň cítili dobre. V posledných mesiacoch som dospela k záveru, že jediné a najlepšie riešenie bude odstrániť všetky škody a presťahovať sa, pretože okrem toho, ako je to tu zdemolované, mi už skutočne nesmierne chýba vaňa a takisto balkón a určite by bolo fajn mať k dispozícii väčší priestor. 

Keďže, samozrejme, nie je možné, aby sme sa presťahovali do nového zo dňa na deň ako lusknutím prstov, tak si aspoň na internete prezerám inšpiratívne obrázky bývania, predstavujem si a plánujem, ako by som jedného dňa chcela mať zariadený vlastný by. Teda... v najideálnejšom prípade menší domček, no v tomto smere asi nemám úplne vyhranený postoj. Hovorím o čase, kedy už budem veľká a nebudem mať stále potrebu meniť prostredie, v ktorom bývam, každé dva roky :D 
Moja predstava nie je úplná, nemám vybraný gauč ani jedálenskú súpravu, no mám utvorenú predstavu o tom, v akom duchu by som chcela, aby sa moje naše bývanie nieslo. Sú to, samozrejme, len moje sny a túžby a aj keď tak nejak počítam s tým, že za tých niekoľko rokov nebudem na zariaďovanie bývania sama, predsa väčšinou je to skôr žena, kto sa snaží o to, aby všetko spolu pekne ladilo a aby doplnky pekne dopĺňali a všetko bolo v harmónii, no nie? 

Mám predstavu čistého vzdušného priestoru zariadeného v bielej, ružovej, sivej a medenej farbe. Snívam o poličkách na kaktusy a guľatom stolčeku na monsteru, o kúpeľni s oknom, o verande (alebo balkóne) s útulným posedením, o peknej knižničke s kreslom na čítanie, o miestečku na kozmetický stolík, o priestrannom písacom stole a šatníku snov. Chcela by som mať na posteli aj sedačke veľa vankúšikov, ktoré by k sebe perfektne pasovali a tiež by sa hodili k jemným, mäkkým, chlpatým dekám. O mäkkom koberčeku pred posteľou, o drevenej "tácke" na vani a o sviečkach, svetielkach a lampičkách... Ach, chcela by som toľko vecí ♥

Žiadne komentáre