Novinky na oči a obočie od Revlonu

Ahojte, prajem vám krásnu sobotu :) Uplynulý týždeň ubehol tak neuveriteľne rýchlo a bol taký pestrý, že som sa ani poriadne nestihla spamätať, a už je tu zasa víkend. Som ale rada, že sme sa mohli opäť stretnúť pri ďalšom článku a dnes to bude opäť recenzia, tentokrát dekoratívky od Revlonu. Chcela by som vám totiž predstaviť dve novinky - ceruzky na obočie a kajalové ceruzky na oči.


Colorstay Brow Pencil je dostupná v troch odtieňoch a podľa mňa sú celkom podarené. Majú studený podtón, takže na obočí nie sú "žltkavé" ako sa občas stáva. Ceruzky majú pekný jednoduchý obal a sú obojstranné - z jednej strany majú kefku na obočie a z druhej automatickú ceruzku. Páči sa mi, že sa s nimi jednoducho manipuluje a obočie je hotové naozaj raz-dva, no na druhej strane som našla aj niekoľko vecí, kvôli ktorým o opätovnej kúpe ani len neuvažujem a kvôli ktorým vám ich nemôžem odporučiť.
Mäkká konzistencia ceruziek spôsobuje to, že sa v obočí zachytáva viac farby než je treba, dokonca aj na fotke s výsledným efektom môžete vidieť úseky s nahromadenou farbou, čo sa mne teda vôbec nepáči a celkom mi to prekáža. Ak na ceruzku aj len trošku viac pritlačíte, hneď sa zlomí. A veľmi sa mi nepozdáva ani jej výdrž, keďže sa niekedy v práci pozabudnem a buď si obočie poškriabem alebo pretriem a ceruzka sa hneď rozmaže.
Takže za seba hovorím, že ma ceruzky skôr nepotešili a sú prvým produktom od Revlonu, s ktorým nie som spokojná.


Colorstay 2 in 1 Angled Kajal je dostupná v štyroch odtieňoch, pričom mne sa veľmi páčia všetky štyri. Farby sú tlmené, naturálne, žiadne do očí bijúce výstrednosti, čo ja osobne uprednostňujem. Obal je opäť jednoduchý a taktiež obojstranný, pričom na jednej strane je automatická ceruzka a na druhej strane je skosený štetček určený na rozmazávanie.
Musím sa priznať, že líčenie typu "rozmazaná linka" som doteraz nikdy nenosila a tým pádom ho nemám zvládnuté, čiže každý môj doterajší pokus dopadol skôr zle. Nebola to však vina týchto ceruziek ale toho, že nemám chytený ten správny grif. Ceruzky sú samy o sebe podľa mňa super. Majú výbornú konzistenciu na líčenie očí, sú veľmi dobre pigmentované a super držia. Ja ich momentálne nosím ako klasickú linku a som s nimi veľmi spokojná.
Samozrejme, ako už určite predpokladáte, pôvodné skosenie tuhy sa už po prvom použití stratí, no líčiť sa s nimi, samozrejme, dá bezproblémovo aj ďalej.
Za seba veľmi chválim a dávam si malé predsavzatie, že sa s nimi naučím robiť aj peknú rozmazanú linku :)
Som veľmi rada, že som mohla opäť skúsiť nové produkty od Revlonu, ktorý som si veľmi obľúbila. Tie ceruzky na obočie ma mrzia, no to sa jednoducho stáva, že niečo niekomu nesadne a určite  pre to značku neprestanem mať rada :) Už teraz sa veľmi teším na ich ďalšie produkty, ktoré v budúcnosti skúsim a budem rada, keď mi do komentára napíšete, čo od Revlonu máte rady vy :)

6 komentárov

 1. Ja som si veľmi obľúbila najmä ceruzky na obočie (tie kajalové až tak veľmi nepoužívam, celkovo).. ináč tiež sa mi pri prvom pokuse zlomila :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádherné fotky :) Ceruzky vyzerajú super, no ja moju od Catrice by som asi nevymenila za nič na svete

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Páči sa mi hlavne tá tmavá petrolejová linka, je to dosť jedinečná farba, ale nie príliš výrazná. Tú by som si kúpila :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Keď som videla len na obrázku tie ceruzku na obočie prišli mi celkom sympatické, ale keď si ukázala ako to vyzerá na obočí, tak musím súhlasiť že to asi až také dobré nie je. xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ceruzka na obočí skutočne nevyzerá až tak dobre, ako som si myslela, že bude... :/ ja používam sadu z Avonu a som spoko, i keď musím sa priznať, že úplne najviac sa mi osvedčilo používať na obočie paletku očných tieňov tiež z Avonu :D

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 6. ja som tiež nebola spokojná s ceruzkami na obočie, ale rovnako ani s linkami..nepáčila sa mi konzistencia oboch týchto produktov :/
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť