Predstavenie značky Cremorlab

Ahojte, krásny dníček ♥ Ako už iste viete, minulý utorok som sa zúčastnila ďalšej tlačovej konferencie a zároveň predstavenia novej značky, ktorá prichádza k nám na Slovensko a opäť bude v predaji v sieti FAnn parfumérií. Preto by som sa s vami opäť, tak ako aj minulý týždeň, rada podelila o niekoľko fotiek z tejto akcie a tiež by som vám rada sprostredkovala zopár informácií o značke Cremorlab a kórejskej kozmetike všeobecne.


Pre kórejskú kozmetiku je typické to, že popri účinku, ktorý je, samozrejme, najdôležitejší, si dáva záležať aj na tom, aby aplikácia prípravkov nebola nudná. Výrobcovia sa snažia prichádzať s novými a zaujímavými konzistenciami, obalmi či spôsobmi aplikácie, ktorých cieľom je, aby pleťová starostlivosť bola zároveň aj zábavná a možno trošku prekvapivá.

Na kórejskom kozmetickom trhu tvorí pleťová kozmetika až 70%, pričom na Slovensku je to len asi 25-30% a zo štatistík vyplýva, že kórejské ženy každé ráno trávia čisto len pleťovou starostlivosťou v priemere 45 minút, čo je pre nás, úprimne, nepredstaviteľné. Na pleťovú starostlivosť majú vyčlenené špeciálne miestočko v izbe, nikdy nie v kúpeľni a ich pleťová filozofia spočíva v odkaze: "The more time you spend, the better it gets", teda "čím viac času tým strávite, tým lepšie to bude" a určite všetky vieme, akú krásnu pleť Azijatky majú.
Líčenie je pre nich skutočne až druhoradé a na piedestále skrášľovania jednoznačne stojí starostlivosť, ktorá má za úlohu to, aby bola pleť najmä hydratovaná, čo je absolútny základ, aby mala zjednotený a hladký povrch a textúru a aby bola zdravá.Kórejské produkty sú typické tým, že ich cena skutočne odpovedá aj ich kvalite, výsledkom, ktoré pomocou nej dosiahnete, konzistencii produktov a taktiež obalom. Je však potrebné si dávať pri výbere pozor a to najmä u nás v Európe, kde sú dostupné dva druhy kórejskej kozmetiky - lacná, no rozkošná, gýčová, "pandová" kozmetika, ktorú by ste mali oblúkom obísť a potom tá skutočná a kvalitná.Značka Cremorlab je prvou kórejskou značkou, ktorá oficiálne vstupuje na Slovenský trh. Vznikla v roku 2007, pochádza z regiónu Gangwon-do a jej produkty sa pýšia najmä tým, že obsahujú prírodnú minerálnu vodu Geumjin Mineral Water, ktorá v tejto oblasti vyviera z hĺbky 1100m pod zemou. Táto voda obsahuje základné aj vzácne minerály v koncentrácii, ktorá až tristonásobne prevyšuje podiel minerálov v iných minerálnych vodách.
Táto voda sa tiež označuje ako T.E.N, pretože obsahuje desať minerálnych zložiek a desať koloidov v nanočasticiach. Je súčasťou všetkých výrobkov značky Cremorlab a je pre pleť prospešná tak, že  sa z nej vďaka zlepšeným osmotickým tlakom odstraňujú toxíny a iné prebytočné škodlivé látky a vďaka spomínaným nanočasticiam produkty lepšie a rýchlejšie prenikajú do hlbších vrstiev pleti a ponúkajú jej tak efektívnejšiu starostlivosť.

Najdôležitejšími zložkami tejto minerálnej vody sú draslík, sodík, horčík a železo, ktoré T.E.N voda prirodzene a bez akýchkoľvek úprav obsahuje v najideálnejšom pomere, ktorý je najviac prospešný pre pleť, jej pružnosť, hydratáciu a správne okysličenie jej buniek.
Okrem toho, že všetky výrobky tejto značky obsahujú túto blahodárnu minerálnu vodu, sú tiež všetky bez parabénov, minerálnych olejov, benzofenónu, umelých farbív a parafínu. 


Ako si môžte všimnúť na fotkách, ich obaly sú veľmi jednoduché, čisté a nenápadné. Je to preto, že Cremorlab sa nesnaží o to kričať do sveta a byť vnímaný cez svoje obaly, ale chce byť obľúbený vďaka svojim účinkom. 

Za seba musím povedať, že ma táto značka veľmi oslovila hneď z niekoľkých dôvodov - zaujalo ma zloženie, obaly, zaujímavé konzistencie produktov, páči sa mi filozofia tejto značky a tiež to, že na Slovensko spolu s ňou pricháda aj tradícia kórejskej starostlivosti o pleť, ktorú nesmierne obdivujem a už len na základe tejto konferencie som sa o ňu začala viac zaujímať, pretože si myslím, že je úžasne fascinujúca a obdivuhodná.
Som preto veľmi rada aj za to, že sme na konferencii dostali balíčky s niekoľkými produktami, ktoré môžem otestovať a o ktorých by som vám veľmi rada časom napísala recenzie, tak budem rada, keď mi dáte vedieť, či by ste o nich mali záujem :) 
PS: U nás bude na začiatku dostupných jedenásť produktov, ktoré ale obsiahnu celý program starostlivosti o pleť :) 

4 komentáre

 1. no ty si tých eventov postíhala :) ale vyzerá to veľmi zaujímavo a takejto kozmetike by som určite dala šancu, na rozdiel od tej "pandovskej" :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jééj vyzerá to super, som zvedavá na recenzie, či sa ti produkty osvedčia. Tiež som sa chystala, ale nakoniec mi nevyšiel čas.
  Štýl ženy

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Korejskou kosmetiku mám ráda, vypadá to skvěle:)
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tuto kozmetiku pouzivam od novembra 2018, pre mna je ta najlepsia.Skuste, mozno sa tiez zamilujete do nevtieravej vone produktov CREMORLAB.

  OdpovedaťOdstrániť