Pri Neziderskom jazere

Ahojte, srdiečka ♥ Prajem vám krásny pondelňajší večer a vítam vás pri novom článku. Dnes by som vám chcela ukázať niekoľko fotiek z nášho výletu k Neziderskému jazeru v rakúskom mestečku Podersdorf am See. 
Išli sme tam s priateľom, maminou, sestrou a, samozrejme, s Rufusom. Šoférovala som ja a bola to moja prvá jazda do Rakúska, kedy som nebola spolujazdec. A až na to, že sme nakoniec skončili aj na maďarskej hranici si myslím, že som to celkom zvládla :D K Neziderskému jazeru sa dá dostať z viacerých strán, my sme si ale vybrali tú v Podersdorfe, pretože tam sa nachádza jeho asi najkrajšia časť s majákom. Strávili sme tam asi hodinku a musím povedať, že to bol veľmi milý výlet, no z fotiek, ktoré som si prezerala na internete som mala trošku inú predstavu. Okrem úseku vedúcemu k mólu s majákom bol zvyšok oplotený a slúžil ako pláž na kúpanie, čo som nečakala, no zážitok mi to rozhodne nepokazilo :) 
Ak niekedy nebudete vedieť, čo si cez víkend začať a ešte ste tam neboli, určite vám odporúčam vybehnúť sa tam pozrieť. Blízko majáku je aj plno reštaurácií a kaviarní, takže je fajn výletík spojiť napríklad s obedom :) 
4 komentáre

  1. prekrásne fotky :) veľmi by som tam raz chcela ísť, skvelé miesto! inak si super, že si zvládla cestu... a smerom do Rakúska sme sa aj my už veľa ráz zamotali :D to asi v živote každý ;)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť
  2. blúdenie vôbec nie je na závadu, patrí k výletom, tak sa predsa nachádzajú najkrajšie miesta :) namiesto jedného výletu ste mohli mať rovno dva :D

    mimochodom ten dom obrastený brečtanom <3

    OdpovedaťOdstrániť