Vychytávka od Yves Rocher (nielen) pre milovníkov peelingov

Ahojte, kuriatka, krásny večer vám prajem! :) Tento článok som dnes chcela publikovať oveľa skôr, no "osud" mi akosi neprial. Dúfam však, že vám to neprekáža a že si ho aj tak radi prečítate, pretože by som vám dnes chcela napísať niekoľko slov o produkte, ktorý je podľa mňa dosť zaujímavý. 


Scrub To Mix od Yves Rocher je zmes siedmych zložiek 100% prírodného pôvodu. Ide o drobulinké čiastočky hornín a rastlín, napríklad pemzy, marhuľových jadier, harmančeku, cukrovej trstiny či kaolínu. Ako môžete (dúfam) vidieť na fotke, vyzerá ako prach s drobnými kamienkami a kúskami usušených stoniek. Nachádza sa v jednoduchej priesvitnej fľaštičke s hmotnosťou 35g, je prakticky bez vône a môžem povedať, že z neho aj pri pravidelnom používaní ubúda pomerne pomaly.Pred použitím ho jednoducho pretrepete a následne primiešate do množstva pleťového gélu, aký normálne používate na jedno vyčistenie pleti. 
Odporúčané množstvo je pol čajovej lyžičky, no práve to je na tomto produkte skvelé, že ho môžete do gélu prisypať, koľko vy uznáte za vhodné a koľko vám vyhovuje. 
Ja mám rada stredne hrubý peeling, no sem tam radšej siahnem po naozaj drsnom. Tým pádom nemusím mať viacero produktov, stačí mi len táto zmes a obyčajný gél, ktorý používam na denné čistenie a mám vystarané. Musím povedať, že funguje naozaj skvelo a pleť je po ňom krásne jemná, hladká, vybrúsená, má peknú zdravú farbu a všetko, čo by ste očakávali, samozrejme, bez podráždenia či poškodenia. Osobne by som ho najradšej používala aj na telo, len to by som ho celý minula na jedno použitie, takže si myslím, že by v Yves Rocher mohli popremýšľať aj nad väčším balením a myslím, že by sa nás nazbieralo dosť, ktoré by sme to ocenili, čo poviete? :) 

Žiadne komentáre