5 vecí | Október

Ahojte, prajem vám krásny posledný októbrový pondelok :) 
Keďže tento článok je posledným v tomto mesiaci, nemôže byť venovaný ničomu inému ako už pravidelnému zoznamu piatich vecí, ktoré mi tento končiaci mesiac rozjasnili. Okrem toho, že to bol môj najobľúbenejší mesiac roku, sa dialo mnoho zaujímavých vecí, padlo niekoľko naozaj zásadných životných rozhodnutí a moja cesta nabrala trochu iný smer. Preto ako vždy píšem, že "tento mesiac bol super a som zvedavá čo prinesie ten ďalší", tak ku koncu roka to začína akosi hustnúť a ja nemôžem napísať nič iné, než že tento mesiac bol super a som extrémne zvedavá, čo prinesú ďalšie dva, tri, päť, dvanásť... 


Olympus PEN E-PL7
Možno Určite viete, že som si v októbri splnila jeden z mojich veľkých snov, ktorý som "pestovala" veľmi dlho. Dokonca tak dlho, že kým som si ho mohla splniť, rovnaký sen si splnili snáď všetky ostatné blogerky. Kúpila som si Olympus PEN! ♥ Áno, je pravda, že ho skutočne majú snáď všetky blogerky a to nielen tie slovenské ale tak globálne aj európske. Preto keď sa hovorí o #olympusPENgeneration, je to veľká pravda. Vždy som bola človek, ktorý sa veľkým trendom skôr vyhýba, no v tomto prípade som musela spraviť výnimku, pretože to bola naozaj láska a musím povedať, že som veľmi rada za to, že som si to nerozmyslela :)

dm projekt
Tento mesiac bol posledný, v ktorom bola aktívna jesenná beauty kampaň s dm drogériou a ja som z nej mala obrovskú radosť, pretože si myslím, že dosiahla svojho vrcholu, alebo aspoň ja som to tak pociťovala. Jej úspešnosť musia zhodnotiť iní, no ja za seba môžem minimálne povedať, že ma nesmierne tešili všetky komplimenty a milé správy, ktoré som od vás dostávala a obrovsky za nich ďakujem, rovnako ako aj za fotky, ktoré ste mi posielali, keď ste ma niekde našli ♥


Eventy
Aj v októbri som mala tú česť sa zúčastniť niekoľkých eventov organizovaných mojimi obľúbenými značkami. Tentokrát to bola Mary Kay, Weleda a Yves Rocher a ja som ešte raz vďačná za pozvania. Páčilo sa mi, že každý z nich bol iný a na všetkých som si to užila. Nemôžem ale ďakovať len zastúpeniam značiek, musím sa, samozrejme, poďakovať aj vám, pretože bez vašej podpory by som s najväčšou pravdepodobnosťou nebola ani pozvaná :) 
Doller
Možno viete aj to, že som riešila diárovú dilemu. Nakoľko mám od júna nový Filofax, ďalší nový diár nepotrebujem. Avšak už od minulého roka som premýšľala nad kúpou Dolleru - na jednej strane zo zvedavosti a na druhej strane z takej zvláštnej potreby. V októbri sa však zišlo niekoľko faktorov, ktoré moju dilemu vyriešili akosi samé. Prvým z nich bolo jedno veľké rozhodnutie, pre ktoré "obyčajný" diár nestačí a skutočne potrebuje nejaký ten "motivačný", pretože verím, že mi s tým naozaj pomôže, nakoľko to budem veľmi potrebovať. Ďalším faktorom bolo to, že Doller odhalil novú farbu ich diára, ktorou je pastelovoružová a to už som úprimne brala ako znamenie.

Jojobový olej
Tento mesiac bol prelomový aj čo sa týka mojej nechtovej starostlivosti, nakoľko som po všetkých tých rokoch hľadania a skúšania konečne objavila najlepší olej na nechty. Nebolo to náhodou ale vďaka jednému videu o nechtovej starostlivosti a odkedy ho používam, tak si ho neviem vynachváliť! Nebudem vám ale prezrádzať viac, bude o ňom článok :)

Tak a to by bolo mojich 5 vecí, ktoré spravili môj október krajším, lepším, zaujímavejším a šťastnejším. Akých je vašich 5 vecí? 

7 komentárov

 1. Jeej ten foťák je skvelý, budeš mať krásne fotky :) A teším sa na nejaký ďalší event, kde sa už konečne stretneme :))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Olympus PEN si pořídím k Vánocům a už se na to neskutečně těším ♥

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 3. V té kampani ti to moc sluší, v tom videu působíš moc mile :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tak ten Olympus wow!!! ja ho veru nemám ale túžim mať :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jeeej, krásny článok:) Nad Olympusom rozmýšlam aj ja!

  Saja Frey Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 6. práve som o tom foťáku čítala u Lu :) vyzerá super a určite s ním budeš spokojná :) teším sa na naše stretnutie na nejakom ďalšom evente :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť