Hydratácia pleti s gélovou maskou od Mary Kay

Ahojte, kočinky ♥
Ako teda už určite viete, včera som prišla o zúbok. Nebolo to dobré ale svojim spôsobom som za to rada, pretože ma trápil už naozaj dlho, viac ako rok, a to rozhodnutie vybrať ho von bolo nevyhnutné vzhľadom na zbytočnosť ďalšej liečby a riziko, ktoré pre mňa už v tomto štádiu predstavoval. Ani ja, ani moja zubárka sme neboli ochotné riskovať zdravotné komplikácie, ktoré mi mohol spôsobiť, takže to bolo jediné správne rozhodnutie. Ale bála som sa teda poriadne! Našťastie pán doktor, ktorý mi ho trhal bol veľmi fajn a mal skvelý prístup, vybavil to rýchlo a jediné čo naozaj príšerne bolelo a bolí doteraz, boli vpichy anestézy, ktoré som musela dostať až dve. Zub som si odniesla domov, keď už ma teda toľko trápil a stál takú kopu peňazí. Akože "pre zúbkovú vílu", ktorá so mnou dnes šla na Interbeauty, aby som si kúpila bolestné, čiže sama pre seba :D ♥

Takže to by bolo k dnešnému zdĺhavému úvodu hádam aj všetko a môžme sa spolu presunúť k téme dnešného článku, ktorou bude hydratačná pleťová maska od Mary Kay.


Táto Hydratačná gélová maska s regeneračným účinkom je prvá maska tohto typu, ktorú som skúšala. Síce už som mala aj gélové, aj hydratačné, nikdy však nemali tieto dve vlastnosti súčasne. 
Táto maska má navyše celkom inú konzistenciu, než s akou som sa doteraz stretla. Je síce jemná a jednoznačne je možné potvrdiť, že je gélová, zároveň je však celkom pevná, čo môžete vidieť aj na fotke nižšie. Aplikuje sa veľmi príjemne a približne po 10-15 minútach na pleti akoby stuhne tak, že mám pocit, akoby tam vôbec nebola. Práve táto vlastnosť je veľmi dôležitá preto, že túto masku je možné pre lepší výsledok aplikovať aj na noc a vtedy je skutočné želaným efektom to, že je maska na pleti tuhšia a neotláča sa. Pri kontakte s vodou počas oplachovania sa zasa zmení na klzkú a z pleti ide dolu trošku ťažšie, no stačí použiť napríklad jemnú buničinovú hubku a vybavené :) 
Po použití je už na dotyk krásne cítiť, že pleť je hydratovaná, pretože je pevnejšia, pôsobí zdravšie, je prejasnená, má akoby lepšie definované kontúry a ja sama na seba po nej pôsobím ako po poriadne dlhom spánku a to je vec, ktorá je na pleti naozaj vidno. Dokonca aj makeup na nej potom vyzerá krajšie a mám pocit, že sa menej mastím, čo je vlastne celkom logické, keďže má pleť dosť vlhkosti, ktorú si nemusí vytvárať sama. Ja musím povedať, že som s touto maskou veľmi spokojná a i keď mám doma celkom slušnú zásobu a masky často striedam, minimálne raz do týždňa si relax práve s touto doprajem veľmi rada ♥

Čo vy a masky? Milujete ich alebo bez nich prežijete? Skúšali ste nejakú od Mary Kay?

2 komentáre

  1. Já masky zbožňuju! A tahle vypadá skvěle:)
    Windy pink style

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Hydratacnu masku prave hladam. U Mary Kay ma vsak odradzuje prave sposob predaja cez dealerky. Mohli by si uz konecne zriadit klasicky e-shop. Snat sa raz toho dockame :-)

    OdpovedaťOdstrániť