Interbeauty 2017

Ahojte, kočky moje!
Ako určite viete, koncom minulého týždňa sa opäť konal najväčší kozmetický veľtrh na Slovensku - Interbeauty. Na rozdiel od minulého roka som tam tentokrát bola len jeden deň a aj to nie celý. Vlastne som tam strávila len necelé dve hodinky, nakoľko mi zdravotný stav viacej neumožnil. 
Musím povedať, že som sa skutočne celý čas nedokázala ubrániť porovnávaniu s minulým rokom, čo je asi prirodzené, a našla som niekoľko rozdielov, ktoré som ja pokladala za značné. Tými "zlými" bolo to, že mi veľmi chýbal stánok O.P.I. a China Glaze, na ktoré som sa veľmi tešila a plánovala si u nich nakúpiť ďalšie laky. Naopak však tými dobrými rozdielmi, z ktorých som sa veľmi tešila, bola prítomnosť stánkov NYX a Makeup Revolution spolu s Freedom Makeup ♥ Práve tieto dva spolu so stánkom Krasotiky boli pre mňa kľúčové, strávila som tam takmer všetok čas a práve tam som si aj nakúpila.


Žiaľ, prišli sme tam s Gabkom v takom čase, kedy sa nekonala žiadna zaujímavá prednáška, takže sme si aspoň zo dvakrát prešli celý priestor sekcie Interbeauty aj Ezoterika, kde som sa klasicky cítila veľmi zvláštne, nepríjemne a točila sa mi tam hlava :D 
Inak, čo sa týka vystavovateľov, samozrejme tam bolo plno nechtových stánkov, no tentokrát zameraných najmä na gély a gellaky, takisto veľa vlasovej kozmetiky a príčeskov, zopár stánkov s prírodnou a organickou kozmetikou, niekoľko prístrojov pre salóny, vlastný stánok mala aj Lucid Style, stredné odborné školy, bodypainting a napríklad v stánku Le Ren prebiehala live zmenáreň. Aby som bola konkrétnejšia, zo značiek tam okrem iného  a už spomínaného boli napríklad Make-up Studio, Sanctuary, Havlíkova apotéka, Orly, Truscada, Enii Nails či Absolute Cosmetics, ktorý zahŕňal Jordanu, I Love a Milani. Čo som však akosi nepochopila, bola prítomnosť dvoch stánkov s kabelkami a topánkami, ale budiš.Ako som ale spomínala už vyššie, mňa potešili najmä tri stánky. A podľa toho, koľko v nich bolo ľudí, som nebola sama. V NYXe ma zaujali najmä ich Ultimate Multi Finish a Countour Intuitive paletky. Myslím si, že by toho bolo viac, keby sa mi chcelo čakať, pretože bolo naozaj ťažké sa k čomukoľvek dostať. Je pravda, že máme v Bratislave dva NYX butiky, no popravde na to vždy  akosi pozabudnem a preto bolo pre mňa zaujímavé sa ísť pozrieť aj do tohto stánku ;) Aspoň som si tam vyhliadla viacero produktov, ktoré si k nim skočím lepšie prezrieť a pravdepodobne aj kúpiť, ako sa poznám...

Obrovitánsku radosť som mala aj zo stánku Makeup Revolution a Freedom makeup. Ja mám MUR veľmi rada a milujem najmä ich paletky. Bolo to naozaj super, môcť si naživo a zblízka prezrieť a samozrejme skúsiť všetky tie, ktoré sú na mojom wishliste, nakoľko tam, našťastie, všetky boli. Dopadlo to tak, že som zistila, že ich naozaj všetky nutne potrebujem, čiže už od soboty viem o ďalších veciach, na ktorých oplieskam výplaty :D Inak som prehodila zopár slov s pani práve od MUR, s ktorou sme sa na veľa veciach ohľadom tejto kozmetiky zhodli. Medzi iným najmä na tom, že produkty majú úžasné konzistencie a tiež na tom, ako veľmi je ťažké na fotke zachytiť skutočnú krásu jednotlivých produktov. 

No a už tradične som sa najviac tešila na Krasotiku, kde som svoju pozornosť venovala najmä značke Nabla a Naďke, s ktorou som sa veľmi rada stretla, porozprávala a tiež odfotila. Dozvedela som sa úžasné správy o prichádzajúcich novinkách, na ktoré sa veľmi teším (a vy by ste mali tiež, no zatiaľ vám ich neprezradím), samozrejme som si poskúšala ďalšie tiene, ktorými by som chcela doplniť svoju zbierku, no na veľtrhu ich už, žiaľ, mali vypredané. Musím sa priznať, že práve pri ich stánku ma najviac mrzelo, že som na Interbeauty nemala väčší rozpočet, pretože by som tam bola schopná  minúť naozaj veľa, ale keďže som sa nechcela finančne úplne zruinovať, po návšteve Krasotiky, ktorú som si nechala ako čerešničku na torte, som z výstavy išla domov tešiť sa z vecí, ktoré som si nakúpila.A keďže vás určite zaujíma, čo som si z veľtrhu odniesla, všetko sme pre vás pekne nafotili a budete si to môcť prezrieť v najbližšom článku :) 

Čo vy a Interbeauty - boli ste? Ako sa vám páčilo/nepáčilo? Chystáte sa o rok? 

Žiadne komentáre