Interbeauty Haul

Ahojte, krásky! ♥
Vítam vás pri dnešnom článku a, tak ako som sľúbila, vám v ňom ukážem, čo som si nakúpila na Interbeauty. A keďže si myslím, že najmä v tomto prípade sú fotografie veľavravnejšie než slová, vypustíme dnes nejaký obsiahly úvod a presunieme sa rovno k produktom.


V stánku Makeup Revolution
Tu som strávila celkom veľa času, pretože som si chcela všetko popozerať, poskúšať a samozrejme všetko pochytať a spraviť si veeeeľa swatchov. Aj keď som toho chcela kúpiť oveľa viac, nakoniec som si vzala paletku Mermaids Forever, Fortune Favours The Brave a tiež rozjasňovač Unicorns Heart od I ♥ Makeup.
A čo som sa rozhodla si najbližšie objednať? Čokoládové paletky, paletku líceniek, Renaissance paletky a Ultra paletky... Ako už určite dávno viete (a ak aj nie, tak teraz už určite), M I L U J E M paletky a obzvlášť tie od MUR, I ♥ Makeup a Freedom!


V stánku NYX
Som sa celkom poponáhľala, keďže tam bolo ozaj veľmi veľa ľudí a tak som si kúpila len jednu (prekvapivo) paletku - Ultimate Multi Finish Palette v odtieni Sugar High a ako darček som dostala mini-miniatúrku ich Soft Matte Lip Cream rúžu v odtieni Atwerp.
Na čo sa k nim chcem ísť pozrieť sú určite makeupy, pigmenty, tekuté rúže a na tú Multi Finish paletku v ďalších odtieňoch.V stánku krasotika.sk
Ako som vám už písala minule, tu som sa venovala hlavne značke Nabla a kúpila som si magnetickú paletku na šesť tieňov Liberty Six z limitovanej kolekcie. Do nej som si kúpila refill očného tieňu v odtieni Virgin Island a som rozhodnutá ju pekne postupne zaplniť ďalšími. Mojimi favoritmi sú Luna, Juno Moon, Selfish, Circle, Cleo, Lilac Wonder a ako tak počítam, budem potrebovať aj ďalšiu magnetickú paletku :D Okrem toho som teda ešte netestovala ich matné rúže, takže viete ako by to pokračovalo ;)
A teda ešte som si k tomuto malému nákupu prihodila aj hubku na makeup od W7, ktorá má iný tvar aj tvrdosť než hubky, ktoré som mala doteraz, takže som zvedavá, ako mi to s ňou pôjde.


V stánku u Poliakov
Tento stánok bol naozaj rozsiahly a podľa mňa obsahoval veľa nie úplne kvalitného tovaru. Pôsobil na mňa ako Aliexpress a v okamihu, kedy som vedľa hubiek na makeup uvidela fidget spinnery som vedela, že je zle. Každopádne tam ale mali široký výber pilníkov, tak som si tri kúpila, keďže boli lacné a ja mám v poslednom čase nejakú veľkú spotrebu.


Tak a to bude, myslím, všetko. Veľmi ma zaujíma, čo hovoríte na moje nákupy, čo sa vám páči, čo nepáči a ak ste na Interbeauty boli, čo ste si kúpili vy :) ♥

6 komentárov

 1. Ten rozjasnovač vyzerá neskutočne!!! Musím si aj ja taký zaobstarať!!
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
 2. napriek tomu ako veľmi milujem kozmetiku, tak Interbeauty ma nikdy nelákalo.neviem prečo :) z týchto tvojich produktov ma zaujal hlavne NYX , paletku som videla nedávno na nejakom blogu a zapáčila sa mi :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Interbeauty som tento rok úplne vynechala a vôbec ma to nemrzí. Nemyslím si, že tam boli nejak zaujímavé značky. Jediný stánok bol Nyx a Krasotika, ktoré by som navštívila. Krasotiku si veľmi ľahko objednám až domov... A zas Nyx... Neviem či by sa mi oplatilo predierať sa pomedzi ľuďmi na interbeauty ako ísť radšej do butiku Nyx, kde bude tak jeden človek max.
  Neviem, tento rok ma to vôbec nezaujalo, ďalší rok to bude dúfam lepšie :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. O té první paletce jsem už také přemýšlela, nakonec jsem ale došla k názoru, že další paletku nepotřebuju :) je ale povedená :)

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 5. krásne paletky 😍 ten rozjasnovač je zaujimavý, je aj normálne využiťelný? ja si ho nejako neviem predstaviť na tvári, dáš s ním niekedy fotku?

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tie paletky sú dokonalé! Nový beauty blender by som už potrebovala aj ja :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť