Jesenná beauty kampaň s dm drogerie markt

Ahojte, zlatíčka! ♥
Prajem vám krásny pondelok a vítam vás pri novom článku :) Počas uplynulého i tohto mesiaca som sa s vami niekoľkokrát podelila o útržky kampane, na ktorej som spolupracovala s dm drogériou a tiež s Vierkou, Tinkou a Rebekou. Dnes by som vám však chcela túto kampaň ešte viac priblížiť a napísať vám k nej niečo konkrétnejšie.


Jesenná beauty kampaň bola rozdelená na dve časti do dvoch mesiacov. September sa zameriaval na pleťovú kozmetiku a október je sústredený na dekoratívnu. Práve preto môžete ešte do konca tohto mesiaca využiť zľavu -25% na všetku dekoratívnu kozmetiku za 75 bodov z vášho Active beauty konta.
To najdôležitejšie v tejto kampani však nie sú produkty ale emócie, ktoré sa nám s nimi spájajú. Či už ide o zážitky, ktoré máme spojené s ich používaním alebo pocity, ktoré nám dal ich účinok.
Možno viete, že ja som sa rozhodla podeliť o moje pocity spojené so štyrmi produktami - pleťovým krémom, odličovacím olejom, špirálou a bázou pod makeup.
A keďže sme si naše pocity, skúsenosti a tipy, samozrejme, nemohli nechať len pre seba, vznikli krásne fotografie a videá, prostredníctvom ktorých sme vám ich mohli sprostredkovať.

Musím ale opäť povedať, že na niečo také nie som zvyknutá, fotenie i natáčanie bolo pre mňa veľkou výzvou nakoľko som nič také ešte nezažila. Bola som nervózna, neistá a mala som veľký problém sa uvoľniť, no našťastie sme okolo seba mali tím skvelých ľudí na čele s dievčatami z marketingu dm-ky.
Chcem tiež znovu zopakovať ako veľmi sa z tejto kampane teším. Bol to prvý projekt, do ktorého som sa mohla zapojiť vďaka blogu a cítila som sa nesmierne šťastná a vďačná vždy, keď som sa niekde videla. Či už na videách, plagátoch v predajni, na wobbleroch v regáloch dm či v EMME (!!!) a nesmierne ďakujem všetkým, ktorí mi posielali fotky, keď ma niekde našli ♥

                          

                          

                          

Nezostáva mi teda nič iné len sa poďakovať dm drogérii za túto úžasnú príležitosť a tiež vám všetkým za vašu obrovskú podporu pred, počas i po kampani a úprimne dúfam, že nebola posledná :) 


Nápad a organizácia: Naty a Vero
Video: Peter Terlanda
Styling: Jankatopanka

5 komentárov

 1. Naozaj krásna kampaň, fotky sa vydarili <3

  OdpovedaťOdstrániť
 2. všetkým vám to svedčí, ste kočky ;) ku kampani gratulujem! mňa inak v dmke minule dosť vytočili, keď som si porovnala starší a najnovší bloček, lebo mi zle zarátavajú body! :D

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 3. kampaň sledujem poctivo všade kde sa dá :) už som čítala článok u Vierky a musím povedať, že vám to naozaj veľmi pristane a z fotiek a videí vôbec nejde neistota, ale práve naopak uvoľnenosť a pohoda :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Super :) Vždy, keď idem k nám do DM Vás mám na pútači rovno pred vstupom do obchodu :) Všetky ste kočice a máte skvelé makeupy a outfity :)
  BeautyByLenka

  OdpovedaťOdstrániť