Večer s Yves Rocher a novinkou Elixir Jeunesse

Ahojte, prajem vám krásnu sobotu! 
Ja sa teda musím priznať, že ako mám tento týždeň dovolenku, tak som sobotu už mala aj včera, aj predvčerom, takže som chvíľkami trochu zmätená čo sa týka dňa. Tiež sa vám to stáva? 
No a keď už som tento článok začala týmto spôsobom, rovno to využijem a upriamim vašu pozornosť práve na predvčerajšok, teda štvrtok, kedy som mala tú česť sa zúčastniť eventu, ktorý organizovala značka Yves Rocher.
Vy už určite viete, pretože to opakujem pri každej možnej príležitosti, že ja Yves Rocher už niekoľko rokov naprosto zbožňujem. Táto značka je mi nesmierne sympatická, rada používam ich produkty, bola to prvá firma, s ktorou som nadviazala spoluprácu ešte na starom blogu, veľmi rada navštevujem tie ich rozkošné obchodíky, páči sa mi ich filozofia, prístup a tak celkovo k nim mám naozaj veľmi ale veľmi pozitívny vzťah. Preto si určite viete predstaviť, akú veľkú radosť som mala z toho, že som sa mohla zúčastniť práve ich eventu. 

Ten sa konal v bratislavskom podniku FACH v prekrásnom otvorenom priestore so stromami a pieskovou "podlahou", ktorý bol krytý takou tou sklenenou strechou a nachádza sa v strede Mozartovho domu, čiže prostredie to bolo skutočne geniálne! 
Ústrednou témou tohto eventu bula detoxikácia, nakoľko aj najnovšie produkty Yves Rocher z radu Elixir Jeunesse sú zamerané práve na očistu a detoxikáciu pleti. Súčasťou eventu bol aj workshop s chlapcami z Fachu, ktorý nám hovorili o príprave smoothies a čerstvých štiav, ktoré sme mali možnosť aj ochutnať. 
Bol to hádam prvý event, na ktorom nebol stanovený harmonogram a program bol veľmi slobodný a uvoľnený. A ja som veľmi rada, že som ho mohla stráviť v spoločnosti skvelých blogeriek a dievčat z Yves Rocher. 
Nesmierne oceňujem mrkvovo-citrónovú šťavu ako welcome drink, takisto chutné občerstvenie, ktorému sa nedalo odolať a i keď som ho nefotila, veľmi som si pochutila.
Musím povedať, že som sa na tomto evente cítila nesmierne príjemne (a popravde som ani nič iné nečakala). Nesmierne Barborke z Yves Rocher ďakujem za pozvanie, príležitosť a krásny darček ♥ Dostali sme na testovanie celý rad produktov Elixir Jeuness, takže sa už teraz môžete tešiť na ich recenziu! 

5 komentárov

 1. YR mam rada uz nekolik let.. hlavne jejich sprchace nesmeji chybet v koupelne.. Vlastne tam s kartickou chodim kazdy mesic.. A vzdy si odnesu spoustu dobrych produktu...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. teším sa na recenziu produktov :) event vyzeral teda nádherné :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. miesto konania a jedlo vyzerajú fakt, že famózne :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásne fotky, musela to byť nádherná akcia! Yves Rocher zbožňujem a v poslednej dobe používam sprchové gély iba od nich :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť