VIP raňajky s Mary Kay

Ahojte, dievčatá! ♥
Prajem vám krásny upršaný pondelok! V dnešnom článku síce zostaneme v kozmetickom svete, no obídeme všetky bežné články, pretože by som vás chcela zobrať so sebou na event s Mary Kay, ktorého som sa zúčastnila minulý týždeň. Tak čo, idete so mnou? Tento event - VIP raňajky - sa konal v sídle Mary Kay a jeho ústrednou témou bol multimasking. Verím, že väčšina z vás tento termín dobre pozná a bežne praktizuje, no aj tak by som ho stručne vysvetlila. Multimasking je kozmetická procedúra, pri ktorej sa na pleť naraz aplikuje viacero masiek umiestnených tak, aby každá časť tváre dostala inú masku podľa jej potrieb. 
A keďže raz vidieť je lepšie než stokrát počuť, tak sa Katka z Mary Kay a Alenka z kamzakrasou.sk podujali na vlastnej koži tento kozmetický trend skúsiť, aby sme všetky mohli pozorovať multimasking v celom jeho procese.
Ja, ako iste viete, pleťové masky a ich používanie naprosto milujem, no multimasking som skúšala doteraz len jeden krát. Ja totiž dávam prednosť takzvanému double maskingu, čo je prakticky presný opak, keďže vtedy si nanášam viacero masiek v následnosti za sebou, baví ma to a mám to tak rada. 
Musím však uznať, že koľkokrát skutočne nemám čas na to absolvovať tento môj obľúbený proces a naozaj nutne potrebujem masku - preto som rada, že som mohla objaviť kúzlo multimaskingu. 
Ďalším na programe bolo predstavenie noviniek na jeseň a zimu 2017, medzi ktorými boli aj produkty dekoratívnej kozmetiky či pomôcky na nanášanie líčenia, čo si kočky tiež mohli skúsiť, pretože ich po "maskovaní" novinkami krásne nalíčila nezávislá poradkyňa Mary Kay Dorka a blogerka Lenka. Ja osobne som sa do výtvorov, ktoré dievčatá predviedli úplne zamilovala a rozhodla som sa ich skúsiť napodobniť sama na sebe. Takže ak sa mi to podarí, veľmi rada sa vám potom pochválim ;)
Určite vôbec nemusím zdôrazňovať, ako skvelo sa o nás dievčatá postarali - pripravili nám skvelé jedlo a zaujímavý program. Okrem už spomínaného ma veľmi potešila aktivitka, pri ktorej sme napísali pohľadnice svojmu budúcemu ja s náznakom toho, že ich naše budúce ja v budúcnosti skutočne aj dostane. Okrem toho, čo všetko si pre nás kočky pripravili, by som sa im tiež chcela veľmi poďakovať aj za krásny balíček, ktorý sme dostávali. Našla som si v ňom ružové (ružové!) Merci, lak na nechty v odtieni Rosé Blush, paletku tieňov v odtieni Rusé Nudes, hubku na makeup, úžasný nový parfum Live Fearlessly a biocelulózovú liftingovú masku, ktorú som venovala mamine, nakoľko ona z nej bude mať, myslím, väčší osoh než ja.Ako sa vám páčilo na evente (aspoň takto virtuálne)? Dúfam, že so mnou takto pôjdete aj na ďalšie ♥

1 komentár