Zážitkový workshop s Weledou

Ahojte, prajem vám krásny štvrtok! 
Nebudem sa ani pýtať, či aj vám voľné dni a týždne ubiehajú rýchlejšie než tie pracovné, pretože mi je úplne jasné, že by vaša odpoveď bola rovnaká ako tá moja. Ešte mi len začala dovolenka, už sa môžem opäť chystať do práce. Nič to, dnes je ešte len štvrtok a do nedele sa dá stihnúť plno vecí, no nie? Napríklad sa s vami podeliť o moje zážitky zo zážitkového workshopu, na ktorý ma pozvala jedna z mojich najobľúbenejších značiek - Weleda. 


Na tomto workshope som čas trávila s Lenkou a touto cestou by som sa jej opäť chcela poďakovať za spoločnosť a spoluprácu ♥. Táto akcia sa konala v reštaurácii Wagamama v Eurovei a musím povedať, že prostredie bolo zvolené naprosto skvelo! Priestory sú krásne, podľa mňa do nich téma a značka zapadli úplne výborne a ja osobne som sa tam cítila nesmierne príjemne. 

Hlavnou témou tohto workshopu bolo granátové jablko a produkty od Weledy, ktoré ho obsahujú a program workshopu mal dve časti. V prvej nám hlavný botanik Weledy rozprával o granátových jablkách - ako rastú, čím sú zaujímavé, výnimočné, užitočné, ako ich vnímala história či umenie a trochu umelecky sme sa mohli vyžiť aj my, pretože sme dostali niekoľko "úloh", ktoré spočívali v kreslení. Najprv sme kreslili granátové jablko, ktoré ležalo pred nami na stole, potom sme ho rozkrojili a kreslili jedno semiačko, následne sme to semiačko kreslili so zatvorenými očami a na záver, čo bolo najťažšie zadanie, sme kreslili chuť granátového jablka. Táto kreatívna časť ma, priznám sa, veľmi bavila a rada som sa vrátila do časov, kedy som ešte aktívne kreslila. Dokonca sa mi to zapáčilo natoľko, že som potom aj doma čo-to vytvorila a som veľmi rada, že tento môj návrat ku kresleniu prebudil práve tento workshop.Druhá časť bola venovaná už kozmetike a konkrétnym produktom. Na úvod sme absolvovali "slepú degustáciu" olejov, pri ktorej sme mali podľa farby, vône a konzistencie hádať, aké oleje máme pred sebou. Potom sme sa im už venovali samostatne a dozvedeli sme sa o ich účinkoch, použití, výrobe či pôvode a pre mňa to bolo veľmi zaujímavé, pretože ma táto stránka kozmetických produktov nesmierne zaujíma, baví a fascinuje. Popri tom všetkom sme sa rozprávali o produktoch od Weledy, ktoré obsahujú výťažky z granátového jablka a mohli sme ich aj skúsiť, čo spôsobilo, že som sa okamžite zamilovala do ich regeneračného oleja. Musím povedať, že som si tiež veľmi rada opravila svoju mienku o týchto produktoch, nakoľko som si dovtedy myslela, že sú určené pre zrelú pleť, dozvedela som sa však, že pri nich neexistuje žiadne vekové obmedzenie ani hrozba navyknutia si na nich. 
Okrem veľmi príjemného, zaujímavého, poučného a zábavného programu bolo pre nás pripravené aj úžasné občerstvenie, v ktorom som si našla mňamky aj ja - lactofree strávnik - za čo dávam obrovský palec hore, pretože na to sa na mnohých eventoch zabúda (a to už vôbec nehovorím za vegánov, ktorí by si niekedy už vôbec nevybrali). Je mi jasné, že to nebolo zámerne pripravované ako lactofree pokrmy, no i tak veľký palec hore. 
Takže toľko odo mňa k tomuto skvelému workshopu a úprimne dúfam, že sa budem môcť ešte niekedy zúčastniť na akcii organizovanej Weledou ♥

3 komentáre

  1. Workshop musel byť úžasným zážitkom :) A jabĺčko si nakreslila krásne! Inak nádherné fotky Domi, neviem sa na ne vynadívať!

    OdpovedaťOdstrániť
  2. ooo,tak to vyzerá nádherne! :) krásne priestory, občerstvenie, a oceňujem aj originálny program, ktorý vám Weleda pripravila :)
    MakeUpByVeo

    OdpovedaťOdstrániť