Čo som dostala na workshope od Weledy

Ahojte, krásny štvrtok! ♥
Viete, čo som si uvedomila? Že keď som vám písala o workshope s Weledou, vôbec som vám nedala vedieť, čo sa nachádzalo v balíčku, ktorý som na tomto evente dostala. Ak vás to teda zaujíma, určite pokračujte v čítaní tohto mini haulu :)


Prvou a najväčšou vecou bolo dvojbalenie produktov z radu Granátové jablko. V krabičke bola sprchová emulzia a telový olej. Ten som mala možnosť skúsiť už aj počas eventu a to bola okamžitá láska, takže som sa mu naozaj nesmierne potešila! Po prvé veľmi pekne vonia a po druhé je na pokožke naozaj skvelý.
Ak si spomínate na článok, v ktorom som písala o tejto granátovej emulzii, určite viete, že som sa zamerala na alkohol v jej obsahu. Nedávno som dostala vysvetlenie toho, aká je jeho úloha v tomto produkte: slúži na konzerváciu. Aj tak som si ale ešte stále veľmi neporozumela s jej vôňou, takže si na ňu budem musieť zvyknúť. Sama sa tomu čudujem, keďže mi produkty od Weledy doteraz vždy voňali a táto emulzia je prvou výnimkou.


Druhým produktom bol môj obľúbený Skin Food, o ktorom som vám tiež už písala a o ktorom si myslím, že ho nie je nikdy dosť a to najmä teraz na zimu. Ak ste ho ešte neskúšali, určite vám odporúčam to zmeniť a to najmä ak vás trápia veľmi suché miesta na pokožke tela či tváre.

Potom bola v balíčku jedna drobnosť, ktorej som sa veľmi, ale že ozaj veľmi potešila - kartičky s olejmi, ktoré môžete nájsť v produktoch od Weledy. Na každej je fotka rastliny, jej názov, fair trade projekt v rámci ktorého Weleda zložku získava a jeho kľúčové vlastnosti. Je to podľa mňa veľmi milé a krásne a ako som vám už niekde písala, na kozmetike ma táto jej časť veľmi baví a zaujíma.
Na toto teda ešte nadviažem, keďže v taštičke bola aj tlačová správa plná informácií o produktoch s granátovým jablkom, čo je pre mňa tiež veľmi zaujímavé čítanie :)

Tak a to je odo mňa na dnes všetko, hlavne tento článok, prosím, nevnímajte tak, že som sa vám chcela pochváliť, len som s vami chcela zdieľať radosť, novinky a tipy pre vás na aké produkty sa môžte pozrieť :)

Určite mi napíšte, či ste niektorý z týchto skúšali, čo na neho hovoríte, prípadne aký je váš obľúbený produkt od tejto značky :)

2 komentáre

  1. priznám sa, že aj keď o tejto kozmetike čítam veľa, tak sama som ešte žiaden produkt neskúsila, čo je škoda, pretože vyzerajú dobre :)
    MakeupbyVeo

    OdpovedaťOdstrániť
  2. taká taštička určite veľmi poteší, super! :)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť