Obraz na plátne od pixers.cz

Ahojte, prajem vám krásny pondelok! 
Ako sa máte? Viem, že som dlho nepridala žiadny článok, no nie je to preto, že by som chcela skončiť alebo tak. Skôr som len zistila, že pridávať videá na YouTube je väčšia zábava. Momentálne ma to naozaj veľmi baví a chcem v tom pokračovať, takže tomu venujem všetok svoj voľný čas. I tak sú ale témy, na ktoré sa mi lepšie píšu články ako točia videá a jednou z nich je aj ta dnešná.
Musím sa vám pochváliť mojim novým prírastkom do domácnosti - obrazom na plátne od Pixers ♥


Možno viete, že mám veľmi rada bytové dekorácie a v poslednom čase som našla veľké zaľúbenie v doplnkoch na stenu. A tak som na ich webe (ktorý má inak veľmi pekný dizajn a je super prehľadný, s čím sa pri podobne zameraných stránkach často nestretávam) prišla až k odkazu pixers.cz/obrazy-na-platne a tam sa začala moja obrovská dilema. 
Totižto, už dlhšie som premýšľala, že dám dolu zo steny tie obrázky, ktoré som tam nalepila pred vyše než rokom. Nevedela som sa ale rozhodnúť ohľadom farebného prevedenia, motívu, veľkosti, jednoducho ničoho. Nakoniec som si ale vybrala jeden abstraktný vzor v odtieňoch ružovej a svetlomodrej (už asi viete kam mierim, čo?) a vtedy som sa zamilovala!
Nie je to úplne záväzné, no i tak to vystihuje mňa a to, čo by som si presne ja dala do bytu. Niečo ružové, no zároveň variabilné, slobodné a otvorené. A veľké. Nie, naozaj, vybrala som si rozmer 70x100cm, čoho som sa potom trochu aj bála, no nakoniec som zistila, že som lepšie spraviť nemohla. Potom som si už len orezala motív, objednala a čakala. Veľmi sa mi páčilo, že mi o každom kroku chodili maily. Nešlo len o prijatie a vybavenie objednávky, ale aj čakanie na platbu, obdržanie patby, info o tom, že môj obraz šiel do tlače a nakoniec ešte aj mail od kuriéra tri dni vopred, že mi prinesie zásielku.
Jedna vec je, že som zostala trochu v šoku, keď som uvidela tú obrovskú krabicu. No bola ľahučká a teda fakt starostlivo zabalená, čo kvitujem, pretože som ju potom ešte ja sama prepravovala ďalších 100km na byt v Bratislave. Druhá vec je, že obraz je naživo omnoho - ale omnoho - krajší než na fotkách na webe alebo tých, ktoré vidíte vy tu. Teraz navyše už máme v byte presťahovaný nábytok, takže do interiéru zapadá ešte viac, to tiež časom niekde uvidíte, a ja ho totálne milujem! ♥
Jeho prevedenie je podľa mňa veľmi kvalitné, je pevne pripevnený o rám a čo sa mi veľmi páči, je kovové lanko na zavesenie, ktoré je o rám pripevnené kovovými úchytmi.


3 komentáre

 1. Teeda, ten je fakt úžasnej :) Taky mám obrazy od Pixers a byla jsem naprosto spokojená. A jak říkáš, taky jsem ocenila to, jak byly zabalené :)

  Pauline's Tiny World

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásny obraz si si vybrala! Ja som s nimi tiež spolupracovala a z môjho obrazu sa stalo pozadie do videí, haha.

  Nasklee - www.nasklee.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vybrala jsi rozhodně dobře! Obrazy od Pixers mám taky a jsem moc spokojená:).
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť