Too Faced Natural Love - najkrajšia paletka na svete?

Ahojte, prajem vám krásny pondelok! ♥
Dnes som sa rozhodla vám KONEČNE ukázať a zhodnotiť paletku od Too Faced Natural Love, ktorú som dostala na narodeniny. Je to teda už takmer päť mesiacov, odkedy ju mám doma, čo môžete vidieť aj na fotkách, kde mám ešte stále gélové nechty. 
Ja som sa totiž celý ten čas snažila vymyslieť nejaký lepší spôsob jej prezentácie, nakoľko je pre mňa skutočne výnimočná, no tak dlho som vymýšľala, až som na nič neprišla. Dúfam, že mi teda odpustíte takúto jednoduchú formu a rady sa na ňu aj napriek tomu pozriete.


Táto paletka je môj prvý high-end produkt na líčenie očí v živote. Keď som ju hádam ešte v apríli prvý krát zbadala na promo fotkách, okamžite som sa do nej zamilovala a vedela som, že ju jedného dňa jednoducho musím mať.
Za seba musím povedať, že táto paletka má jednoznačne najkrajšie balenie, aké som kedy videla! Páči sa mi jej veľkosť, tvar, hrúbka (alebo skôr tenkosť), priestranné zrkadlo, potlač i práca so štruktúrou. Je tam matná, lesklá, pozlátko, dokonca aj materiál pripomínajúci semiš. Pôsobí úžasne nežne, jemne a naozaj si myslím, že je najkrajšia ♥ Na obale sú, ako môžete vidieť, drobné kvietky, vtáčiky, motýlik aj zajko a celé je to podľa mňa maximálne rozkošné a čarovné!


Obsahuje tridsať tieňov v neutrálnych odtieňoch, ktoré majú naozaj všetky možné finiše od matných, cez saténové, metalické až po trblietavé. Škála farieb je od bielej cez hnedé, bronzové, ružové, fialové, zlaté po čiernu a tak, ako sú odtiene rozmanité na pohľad, tak je rozmanitá aj ich pigmentácia. Ja som teda do teraz nevidela biely matný tieň, ktorý by bol dobre pigmentovaný a výnimkou nie je, žiaľ, ani táto paletka. Musím ale povedať, že práve tento tieň je jeden z tých, ktoré vo všeobecnosti využívam najmenej. Inak si ale myslím, že ich pigmentácia je naozaj super, veľmi dobre sa mi s nimi pracuje, prášia minimálne, pri líčení neopadávajú pod oko a líčenie s nimi veľmi pekne drží. Dajú sa na seba veľmi dobre vrstviť a týmto spôsobom sa dá krásne pohrať s ich intenzitou.
Páči sa mi, že je to paletka, ktorej odtiene sú maximálne využiteľné ako na denné tak aj večerné líčenie a je maximálne univerzálna a kombinovateľná. Faktom je, že mnoho z jej tieňov je takých, aké sa už objavili v predcházajúcich paletkách Too Faced, čo by niekomu mohlo prekážať, no nakoľko ja nemám ani jednu z tých predchádzajúcich, čerpám aspoň benefity osvedčenej klasiky i úplne nových odtieňov.

I keď túto paletku maximálne milujem a som za ňu neopísateľne vďačná, musím sa priznať, že ju veľmi často nepoužívam, pretože je mi skutočne ľúto do nej siahať. Viem ale, že by som sa mala rýchlo poučiť a naozaj si ju užiť, kým môžem... 

Čo na ňu hovoríte? Páči sa vám alebo vás naopak vôbec neoslovila? 

8 komentárov

 1. Tahle paletka se mi líbí moc, co se týká obalu :) Odstíny vevnitř taky, ale vzhledem k tomu, že paletku podobných stínů už mám, tak bych asi volila jinou :) Přesto je to podle mě jedna z nejpovedenějších paletek vůbec!

  Pauline's Tiny World

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jeeej ta je naozaj krásna :) ja som mala od nich jednu a bola veľmi fajn :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Bože aká je krásna!!! ♥__♥ Ja mám od TooFaced dve (Natural Eyes a Budoir Eyes) a nedám na ne dopustiť, ale toto je fakt nádhera! Dá sa ešte zohnať?

  Nasklee - www.nasklee.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Peti, pozerala som Sephoru, odkiaľ je táto objednávaná a žiaľ ju tam už nevidím :(

   Odstrániť
 4. vyzerá naozaj pekne, aj odtiene sú super :) na mňa je akurát ten vonkajší obal už trochu... príliš :D

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 5. tak táto paletka osloví asi každého :) je nádherná! :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ja neviem prečo, ale mňa tieto paletky od Too Faced vôbec nelákajú ani ma žiadna z nich zatiaľ neoslovila, okrem Just Peachy Mattes. To je asi jediná paletka, do ktorej by som bola ochotná investovať :-) Od tejto značky ma skôr zaujímajú produky na pleť.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tak ta je fakt nádherná, taky po ní mrknu...mrk mrk:-).

  Měj se krásně!
  papa ByGabra

  http://www.bygabra.cz/

  OdpovedaťOdstrániť