Video | Haul #1

Ahojte, krásky :)
Tak som sa k tomu konečne odhodlala. Doslova po rokoch váhania, premýšľania a toho, ako mi moji blízki a kamaráti hovorili, že by som to mala skúsiť, som to konečne skúsila. Natočila a zverejnila som svoje prvé poriadne video na YouTube!!!
Je to pre mňa obrovský krok vpred a chcela by som sa vám nesmierne poďakovať za všetku podporu, ktorú mi dávate. Ani si neviete predstaviť, ako veľmi si vážim všetky vaše pozitívne reakcie a milé slová ♥ Dodávate mi sebavedomie a odvahu v tom pokračovať, keď viem, že sa vám to páči, i keď je to na značne nižšej úrovni, než ste asi zvyknuté (ja sa ale posnažím postupne všetky nedostatky odstrániť a všetko to vypiplať :))
Musím povedať, že to nakoniec nebolo až také hrozné, ako som čakala. Dokázala som sa počúvať, nevadilo mi sa na seba pozerať a aj keď som z toho nervózna a cítim sa neisto, celé ma to nesmierne baví a chcela by som s tým pokračovať. 
Teraz ešte neviem povedať ako často budú videá vychádzať, pretože stíhať to popri dvoch robotách a bez takých tých štúdiových svetiel je naozaj náročné, nakoľko môžem natáčať len ráno a doobeda, kedy som väčšinou v práci. bola by som však veľmi rada, keby to časom nabralo na pravidelnosti a mohla sa k vám prihovárať týmto spôsobom aj naďalej. 
Ja vám ešte raz O B R O V S K Y ďakujem a dúfam, že si prídete pozrieť toto i budúce videá na mojom kanáli ;)


                         

3 komentáre

 1. Ten Superliner Gel od L'oréalu mě láká už takovou dobu, sakra, když ho vidím i u tebe, tak mám chuť si ho už pořídit :DD

  <a href="http://nikolamills.com/“> Nikola Mills </a>

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Sice jsem ti psala na FB, ale tady to jen zopakuji - určitě pokračuj, pokud tě to baví, protože mě to baví moc :) I to jak si ze sebe umíš udělat srandu na konci :) Působí to mile a upřímně...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. no hneď ako prídem z práce si ťa pustím :))) veľmi som zvedavá :) určite to bude veľmi milé videjko :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť