Starostlivosť o pokožku tela s Yves Rocher

Ufff... ja som naprosto príšerná! Viete prečo? Pretože odkedy som začala nakrúcať videá, popri všetkých iných starostiach (a radostiach) som úprimne ani veľmi nemala chuť sa zaoberať ešte aj blogom. V tom čase som si to poriadne ani neuvedomovala, no vzhľadom k tomu, že sa veľa vecí vyriešilo, upokojilo alebo sa jednoducho stratilo z môjho života, mala som čas i priestor si uvedomiť, ako veľmi ma to mrzí a ako veľmi mi blogovanie chýba.
Takže vám dnes môžem oficiálne oznámiť, že som späť!!! A prichádzam rovno s recenziou na tri produkty, ktoré som začala používať ešte na jeseň (ako koniec-koncov vidno aj na fotkách), preto som mala dostatok času na ich otestovanie :)

Ide o produkty od Yves Rocher na starostlivosť o pokožku v sprche i mimo nej.


Regeneračný sprchovací balzam pre veľmi suchú pokožku
Musím sa priznať, že tak od pohľadu som si najprv myslela, že ide o telové mlieko do sprchy. Nebola som však ani v najmenšom sklamaná, keď som zistila, že je to "iba sprcháč", pretože je naozaj výborný!
Je z radu Reparation a to u mňa okamžite znamená, že musí byť úžasný! Z tohto radu som totiž používala produkty na vlasy (a vy viete, že Sleeping care je môj svätý grál), takže som vedela, že to bude kvalitná a funkčná starostlivosť.
Tento "sprcháč" má veľmi jemnú krémovú konzistenciu, ktorá je v zložení obohatená o bambucké maslo a iné rastlinné zložky, ktoré majú za úlohu zmierňovať pocit napätia v suchej pokožke. Produkt má jemnú nevtieravú akoby krémovo-orieškovú vôňu, pri sprchovaní vytvára jemnú penu a pokožku vyslovene rozmaznáva.Regeneračné telové mlieko pre veľmi suchú pokožku
Má prakticky rovnaký obal i vôňu ako sprchový balzam a takisto v ňom nechýba obsah bambuckého masla. Má dokonalú konzistenciu, presne takú, akú milujem, takže mi v tomto smere naprosto vyhovuje, veľmi dobre sa na pokožku natiera, nezanecháva biele stopy a rýchlo sa vstrebáva. Po aplikácii ponúka pokožke úžasný komfort a pohodlie, doslova sa cítim dobre vo vlastnej koži a to som už dlho nepovedala a ani nepocítila.
Pokožka je po ňom krásne jemná, vláčna a na dotyk vyživená a akoby... spokojná. A to, samozrejme, bez toho, aby na nej ostával taký ten nepríjemný mastný film.Vanilkový krém na ruky
Pri tomto kréme maximálne chválim obal, ktorý je podľa mňa naozaj veľmi vydarený a takisto aj jeho vôňu. Ja mám vanilkový variant, no mamine som kupovala, myslím, mango či čo a ten takisto voňal priam božsky!
Tento krém som si veľmi obľúbila aj pre to, že je skladný a ideálny do kabelky, no najmä pre jeho funkčnosť a účinnosť - pokožka rúk je po ňom vyživená, úplne zbavená suchých miest, nelepí, nie je mastná, nesvrbí, nepraská... jednoducho je o ňu prvotriedne postarané!V závere musím povedať, že som opäť nadmieru spokojná. Ja sa netajím tým, že značku Yves Rocher naprosto zbožňujem a dodnes som sa stretla len s jediným produktom, ktorý mi nevyhovoval. Tak či tak ale vždy každý nový produkt skúšam a testujem pomerne neutrálne a nezatváram oči pred nedostatkami. Sama čakám, kedy sa objaví nejaký ďalší, s ktorým si nebudem rozumieť. No zatiaľ sa tak nestalo ani čo sa týka dnes spomínaných produktov. Ak vás zaujali, za seba vám ich určite odporúčam vyskúšať! :)

2 komentáre

  1. Zbožňujem tieto ich krémiky a sprcháče :)
    www.silakrasy.com

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Nádherné fotky!! Doma mám z týchto produktov len ten mini krémik, ale kokosový, no pri všetkých tých ostatných produktoch som ho aj zabudla používať, každopádne vonia nádherne a zmestí sa naozaj všade :)

    FRENCHSTYLE

    OdpovedaťOdstrániť