Šťavnaté VIP raňajky s Mary Kay

Ahojte, krásny pondelok! ♥
Som veľmi rada, že vám dnes môžem priniesť práve tento článok. Musím sa priznať, že som ho pôvodne chcela publikovať až o dva týždne, no jednoducho si neviem predstaviť čakať tak dlho, kým sa o to s vami budem môcť podeliť.  Minulý týždeň vo štvrtok som sa totiž zúčastnila eventu s Mary Kay a to je udalosť, ktorá vždy stojí za to. 


Tentokrát sa celý event niesol v duchu šťavnatých raňajok a predstavenia noviniek na obdobie január - marec 2018. Hlavnými hviezdami (aspoň minimálne pre mňa) boli vynovené produkty na telo z radu Satin Body - sprchový gél, telový peeling, telové mlieko a limitovaná edícia telového krému - s úžasnou citrusovou vôňou.

Druhou a veľmi zaujímavou novinkou sú plátky koncetrovaného vitamínu C, ktorý sa rozpustí a primieša do séra. Tiež ma veľmi zaujali nové štetce na líčenie pleti aj očí a očné tiene s vynovenou štruktúrou. Okrem toho sme sa dozvedeli o pripravovaných kampaniach značky a oceneniach, ktoré Mary Kay získala a ku ktorým srdečne blahoželám! 
Súčasťou eventu boli (okrem úžasného jedla, samozrejme) tiež už tradične drobné aktivitky. Jednou z nich bolo, že sme medzi sebou navzájom zdieľali, či si dávame predsavzatia a mám pocit, že som asi jediná, ktorá si ešte stále spisuje dlhý zoznam, i keď ich teda už nenazývam predsavzatiami ale cieľmi. 
Takisto sme mali možnosť na kartičky napísať niekomu (alebo všetkým) nejaký kompliment a ja sa vám jednoducho musím pochváliť, keďže z toho mám obrovskú radosť, že som od dievčat dostala až tri a všetky úžasne milé! Pri ich čítaní som cítila dojatie a zároveň šťastie a bol to naozaj úžasný pocit ♥ Takže som si kartičky starostlivo odložila a vždy, keď sa budem cítiť mizerne, budem si ich čítať :) To však nie je všetko! Katka a Evička z Mary Kay si pre nás pripravili ešte jednu vec, z ktorej som bola úplne nadšená. Ako hosťku pozvali Katku z Dream&Live, ktorá pre nás mala workshop o fotografovaní. Chápete to?! Ja som sa konečne stretla s Katkou, ktorej prácu milujem a už nejaký čas obdivujem (ako ste, koniec-koncov, mohli vidieť aj v poslednom videu) a navyše som sa ešte mohla  od nej dozvedieť niekoľko tipov na krásne fotky! ♥ A ešte šťastnejšia som bola, keď sme po skončení eventu mohli s Katkou ešte chvíľku pobudnúť u Mary Kay a porozprávať sa aj o inom, než o fotkách... Snáď nie naposledy :) 


Úžasný makový cupcake s citrusovým krémom ♥

Balíček s darčekmi, ktorý ma veeeeľmi potešil ♥

Najúžasnejší Dream&Live magazín ♥

A môj pokus o harmonický flatlay ;)

Ja teda za tento skvelý event Mary Kay  ešte raz obrovsky ďakujem (!♥!), ďakujem aj všetkým dievčatám, ktoré som opäť nesmierne rada videla a vám môžem sľúbiť, že sa môžete čoskoro tešiť na recenzie noviniek :) 

7 komentárov

 1. Články z eventů od Mary Kay si ráda čtu, vždycky všechno vypadá dokonale a to jídlo? Hned bych si ho z té fotky vzala!

  Little Dreamer

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásne spracovaný članok a som tam aj ja <3 inak fotíš krásne fotky, mám sa ešte čo učiť ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem tii ♥ Ale čo by, veď ty máš krááásne fotky! :))

   Odstrániť
 3. rada som ťa opäť videla, a určite sa ani nenazdáme a vidíme sa na ďalších produktových raňajkách :) krásny článok :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj ja teba! A na ďalšie stretnutie sa veľmi teším :)

   Odstrániť
 4. určite to bolo skvelé :) z eventu máš kopec krásnych fotiek a to jedlooo, mňamka!

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť