Antiwishlist alebo Toto nechcem!

Ahojte, prajem vám krásny pondelok!
Minule som tak premýšľala nad tým, ako často si spisujem wishlisty, zdieľam ich s vami a ako často sa vlastne len jednoducho zamýšľam nad tým, čo by som chcela. Je úplne prirodzené, že ľudia skôr premýšľajú nad tým príjemnejším, než aby sa zaoberali vecami, ktoré sú im protivné. 
Dnes som sa ale rozhodla spraviť úplný opak a prinášam vám preto antiwishlist, alebo zoznam niekoľkých vecí, ktoré vo svojom živote, šatníku či kozmetickej zbierke mať nechcem.


1) Zelené vlasy. A vlastne aj modré. Úprimne som to doteraz ešte nevidela na nikom spravené tak, aby to bolo pekné. Jednoducho si myslím, že zelené vlasy patria vodníkom v rozprávkach... a ani im vlastne nepasujú.

2) Kozmetika Jeffreeho Stara. Nemôžem si pomôcť, no tieto produkty sú mi nesmierne nesympatické. A vlastne aj Jeffree. Aj keď to, čo robí, robí naozaj úžasne, je veľmi talentovaný a obdivujem ho ako osobnosť, jeho vystupovanie a produktová tvorba mi akosi vôbec nesadli.

3) Parka s farebnou kožušinou. Khaki parka s ružovou kožušinou. Alebo modrou. Len na to pomyslím, mám husiu kožu, ale takú tú nepríjemnú. Toto je podľa mňa úplne nezmyselný módny trend, ktorý nedokážem pochopiť a nechcem s ním mať nikdy nič spoločné.

4) iPhone. Ja verím, že je to naozaj dobrý a kvalitný telefón, ale to je aj Samsung, ktorému som už roky verná a ktorý milujem. A odmietam vysoliť peniaze za mobil, len kvôli značke s jablkom alebo kvôli tomu, že je to in, trendy, ospevované a má to každý. Proste ho nechcem. Bodka. Výkričník. 

5) Vrecúškový batoh. Sú pekné a všetko, len ja som typ človeka, ktorý potrebuje mať aspoň nejaké priehradky a tiež mám rada, keď moja kabelka či batoh aspoň trochu drží tvar.

6) Silikónová "hubka" na makeup. Je mi to nesmierne nesympatické a stelesňuje to pre mňa plytvanie peniazmi. A navyše, koľko dievčat to už skúšalo a potvrdili, že je to na nič? 

7) Drahé škaredé tenisky. Nerozumiem tomu, prečo chce niekto mať a nosiť fakt hnusné tenisky len preto, že sú "značkové" alebo drahé alebo o nich niekto, kto za to dostal zaplatené, povedal, že sú super. 

8) Carli Bybel DeLuxe paletka. Stará a stále nezaujímavá. Mám tú jej pôvodnú a tá je super, no táto sa mi zdá byť rovnaká. Len niektoré tiene sú odlišné a má inak uložené rozjasňovače a čo ja viem, proste je to podľa mňa blbosť. Keď chcela robiť druhú paletku, mala spraviť niečo úplne nové.

Tak. A je to vonku. Budem veľmi rada, keď mi napíšete, či máte na niečo podobný názor alebo práve úplne opačný a tiež mi môžete dať vedieť, čo patrí na váš antiwishlist :)


9 komentárov

 1. Úžasný nápad na článok! Veľmi sa mi páči táto myšlienka a hlavne aj to ako si pekne zastávaš svoj názor! Tak to ma byť!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Zelené vlasy taky moc nechápu a parka s barevnou kožešinou se mi taky vůbec nelíbí:D. Super článek!
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 3. skvelý článok! :) a vôbec sa nečudujem, že sa zhodneme takmer vo všetkom :D no vyzdvihla by som hlavne Jeffree Star kozmetiku, parku s kožušinou a drahá škaredé tenisky :D tieto veci asi nikdy nepochopím :D
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 4. absolutne suhlasim s tou parkou :D nemozem si pomocot ale pre mna je to vrchol nevskusu a este som nevidela jednu ktorá by sa mi pacila aspon trochu :D
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 5. absolutne suhlasim s tou parkou :D nemozem si pomocot ale pre mna je to vrchol nevskusu a este som nevidela jednu ktorá by sa mi pacila aspon trochu :D
  Ivana xx

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Tento tip článku som ešte nikde nevidela a je naozaj super!! Niektoré veci máme aj spoločné ako napríklad tie vlasy alebo tá bunda s tou ružovou kožušinou. Prajem veľa šťastia v blogovaní :*

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Parke s farebnou kožušinkou som teda na chuť neprišla ani ja a rovnako tak ani tým batôžtekom. So Samsungom som spokojná aj ja a v tomto mám na to úplne rovnaký názor, ako ty :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 8. To je skvělý nápad na článek, každý píše o tom co chce, líbí se mi, že jsi to pojala jinak :) S většinou naprosto souhlasím, taky nechápu jak někdo může nosit zelené nebo modré vlasy, je to hrozné :D
  MyGoldenMind

  OdpovedaťOdstrániť
 9. iphone nie je o tom,že sa máš ukazovať,že ho máš.je to niečo,čo ti má slúžiť a slúžiť dobre.nie je pre každého,ale treba dodať,že jeho používatelia predtým mali aj samsungy..

  OdpovedaťOdstrániť