Môj aktuálny makeup wishlist

Ahojte, prajem vám krásnu nedeľu! :) 
Vítam vás pri dnešnom článku, ktorý som sa rozhodla pre zmenu od tých predchádzajúcich poňať veľmi oddychovo a namiesto konkrétnych vecí z minulosti chvíľku riešiť abstraktné veci budúcnosti. Tak, koniec poetickej chvíľky a teraz vážne, na dnes som si ako tému článku vymyslela môj aktuálny beauty wishlist.

Áno, dala som si prísnu stopku na nakupovanie nepotrebnej kozmetiky, to však neznamená, že žiadnu nechcem alebo o žiadnej nesnívam. Tým, že som si dala zákaz na nakupovanie, som si zároveň nezakázala všetky moje túžby, záľuby a záujmy týkajúce sa kozmetiky, jej nakupovania a obdivovania, len som sa ich nejakým spôsobom naučila potlačiť.

Takže toto je osem produktov, o ktoré by som chcela obohatiť svoju kozmetickú zbierku. A ktovie, možno keď budem poslúchať... ;)


1. Too Faced Better Than Sex maskara, pretože o nej každý hovorí a každý ju chváli a ja by som veľmi chcela sama na sebe skúsiť v čom a či vôbec je taká skvelá.

2. Too Faced Love Light rozjasňovač v odtieni Ray of Light, pretože sa stačí na neho raz pozrieť a hneď musí byť každému jasné, prečo ho chcem ;)

3. Morphe Jaclyn Hill paletka, pretože po mojej prvej skúsenosti s Morphe paletkou som sa do tejto značky zamilovala a táto paletka má tak nádherné odtiene, že jej jednoducho nedokážem odolávať večne.

4. Real Techniques štetce, pretože ich chcem skúsiť už veeeeeľmi dlho, no vždy som dávala prednosť Zoeve. V podstate mi je jedno, či by to boli tie z obrázku, klasické alebo tie z kolekcie Bold Metals či Brush Crush. Aj keď posledné dve by som asi uprednostnila :))

5. Nabla Dreamy paletka, pretože... no... veď uznajte! ♥

6. Milani ružičkové lícenky, pretože sú taaak nááádherné! Tieto dva produkty som zmestila do jedného bodu, no priala by som si určite obe.

7. Sally Hansen Color Therapy laky na nechty, pretože majú nádherné odtiene. Nepáčia sa mi ani zďaleka všetky, no myslím, že keď som ich naposledy obdivovala tak mi do oka padlo zo šesť kúskov :)

Budete mi držať palce, aby sa mi podarilo ho časom naplniť? :)


5 komentárov

 1. Krásny wishlist! Podobný článok plánujem aj u mňa na blogu. :)
  Čo sa týka Real Techniques štetcov, neboj sa do nich ísť. Ja mám síce len hubky na makeup a powder brush, ale ten štetec je tak úžasný, že ma presvedčil, že tá značka to so štetcami jednoducho vie. Časom by som možno investovala do ďalších kúskov, momentálne mám však novú sadu od BH cosmetics.
  Nabla paletka ma zaujala tiež, no mám pocit, že na Milani lícenky som nepočula veľkú chválu, väčšej obľube sa tešia tie Baked blush ktoré majú. :) Od Too faced by som raz chcela mať niektorý z chocolate bronzerov.. :)

  deerly lost / blog instagram

  OdpovedaťOdstrániť
 2. morphe a nabla dreamy je proste sen! <3 asi zainvestujem :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. riasenku od Too Faced mám doma už asi pól roka a ešte stále som ju nevyskúšala🙄😂 najviac ma zaujala paletka od Nabla, je naozaj nádherná😍😍

  Saja Frey Blog

  OdpovedaťOdstrániť