Veľká recenzia produktov od NYX | Čo neodporúčam?

Ahojte, krásnu nedeľu ♥
Tak ako som sľúbila, mám tu pre vás dnes recenziu niekoľkých dekoratívnych produktov, pričom všetky sú od značky NYX. Vy už určite z môjho instagramu viete, že mi prišli poštou ešte pred Vianocami. Niektoré ste už na mne videli vo videách, iné som otestovala ešte len nedávno, no dnes vám konečne môžem priniesť recenziu.


Ak náhodou premýšľate, kvôli čomu mi trvalo tak dlho dostať sa k písaniu týchto riadkov, rada vám poskytnem odpoveď. Ku koncu roka a ešte aj začiatkom tohoto nového som líčenie veľmi zanedbávala, líčila som sa vlastne len na videá a aj to iba veľmi jednoducho s použitím maximálne štyroch základných produktov. Teraz, keď už mám o niečo viac času, líčim sa aj na prácu z domu, pretože aj keď "ma predsa nikto nevidí", vidím sa ja sama a chcem sa samej sebe páčiť. No, poďme ale k produktom...

City Set Lip, Eye & Face Collection vo variante Bangkok
Tento set je podľa mňa zostavený veľmi dobre. V pevnej papierovej krabičke na magnet s priestranným zrkadlom nájdete štyri tiene v krásnych odtieňoch, ktoré sú dobre skombinovateľné a nositeľné na bežné denné líčenie. Tri tiene sú s metalickým shimmerom, jeden z nich je duochromatický a štvrtý tieň je neutrálny matný biely, za čo dávam veľký palec hore.
Súčasťou paletky je tiež lícenka a neskutočne nádherný rozjasňovač a plné balenie Soft Matte Lipcreamu v nádhernom studenom fialovom odtieni, ktorý sa mi síce veľmi páči, no ja sama sa v ňom necítim veľmi dobre a mám pocit, že mi vôbec nepasuje. Púdrové produkty sú jemne mleté, neprášia, sú dobre pigmentované a s výdržou tiež nemám žiadny problém.
Kazetku hodnotím veľmi kladne a je to podľa mňa určite veľmi zaujímavý produkt a najmä krásny darček. Keby ste ju chceli na cestovanie, to sa mi zdá byť celkom dosť masívna a miesto vám podľa mňa vôbec neušetrí, ale na kozmetický stolík je ideálna.


#GlitterGoals Kit 1
Tento kit je podľa mňa výborný najmä vtedy, ak ste ako ja ešte s glitrami a špeciálnou bázou nepracovali. V sade sa okrem bázy nachádza aj cestovné balenie glitrov v  staršom odtieni Crystal a  dvoch nových Black a Emerald. Glitre tak ako ich vidíte na fotke aj držia pokope, teda nádobka jedného je zároveň vrchnákom druhého, čo pre niekoho môže, no nemusí byť praktické.
Báza je krémová, po zaschnutí transparentná a je doslova ako lepidlo, ktoré na seba nachytá všetky glitre alebo sypké pigmenty a udrží ich tam spoľahlivo veľmi dlho. Odtiene glitrov sú podľa mňa veľmi pekné a ja osobne ich určite využijem, no najviac sa mi jednoznačne páči ten holografický Crystal ♥
Úprimne nemám možnosť porovnania s inou bázou na glitre a pigmenty, no za seba hovorím, že je to kvalitný produkt, ktorý som nesmierne rada vyskúšala a keď ho miniem, budem sa k nemu vracať.

Soft Matte Lip Cream Set 14
V tejto sade sa nachádzali tekuté rúže v odtieňoch Cologne, Zurich a Houston a aj keď ich odtiene sú naprosto nádherné, celkovo ma produkty vôbec ale vôbec neoslovili. Absolútne sa mi totiž nepáči ich konzistencia, ktorá je akoby penová a trochu silikónová a mne osobne sa extrémne zle nanáša a neviem si s nimi poriadne vykresliť hornú peru ani keď použijem kontúrku. Samozrejme ich z toho neobviňujem v plnom rozsahu, určite je za tým aj to, že nemám asi úplne vytrénovanú ruku, no tým pádom nemám dôvod sa po nich ďalej pozerať, nakoľko ich konzistencia mi vôbec nesadla, ako som už spomínala. Je ale pravda, že na rozdiel od mnohých iných matných rúžov tieto pery nejak zvlášť nevysušujú, za čo majú odo mňa plusové body.
Duo Chromatic Illuminating Powder v odtieni Lavender Steel
Prenádherný rozjasňovač v prenádhernom odtieni! Jemne mletý, tak akurát pigmentovaný a na tvári vyzerá naozaj krásne! Čo sa týka jeho výdrže, na moje pomery je veľmi dobrá. Na moje pomery znamená, že nakoľko mám mastnú pleť, nič púdrové na nej dlho nevydrží. Takže vzhľadom k tomuto sa nemôžem sťažovať ;)
Lid Lingerie Matte v odtieni Checkmate
No a toto je za mňa jeden z najlepších produktov aké som kedy skúsila. Krásny matný tieň v krémovom prevední, s ktorým ale treba pracovať rýchlo, keď ho chcete nejak rozotierať, pretože keď zatuhne, už s ním nepohnete. zato sa na neho dá vrstviť, dá sa nosiť samostatne a na každodenné líčenie je priam dokonalý. Musím ešte vyzdvihnúť jeho výdrž a v prípade, že vás zaujal poznamenávam, že sa dá zohnať v naozaj veľa odtieňoch a dokonca aj v metalickom prevedení :)No a tu už je zopár fotiek líčenia s použitím setu Bangkok a jedného z matných lip creamov.Taaak a to by bolo na dnes už všetko, ja vám ďakujem ak ste sa dostali až sem a budem sa na vás tešiť pri článku opäť zajtra :)


3 komentáre

  1. DuoChromatic rozjasňovač mám doma presne v tomto odtieni a ešte v odtieni twilight niečo. Druhý je taký do Modra a oba sú krásne.
     xxAlexandra MS ALWAYS LATE

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ja mám od Nyxu veľmi rada ich HD transparentný púder, no naopak HD korektor ma strašne sklamal, pretože mi na pokožke príšerne oxiduje. Soft matte lip cream som akurát nedávno konečne i ja vyskúšala a súhlasím s tebou, že sa s ním trocha horšie vykresľujú pery, no inak je na perách príjemný a hlavne takmer vôbec nevysušuje :)

    OdpovedaťOdstrániť