Morská panna

25. 3. 2018
Ahojte, prajem vám krásnu nedeľu! 
Mali ste pekný víkend? Pevne verím, že áno a že si poriadne užijete aj jeho zvyšné chvíle. Hlavne nebuďte smutné, už o štyri dni je opäť piatok! :) 

Som rada, že ste si aj dnes prišli prečítať nový článok, keďže som sa ho po veeeľmi dlhom čase rozhodla venovať líčeniu. 
Ešte minulý október som si na Interbeauty okrem iného kúpila aj paletku Mermaids Forever od Makeup Revolution, ktorá má podľa mňa naozaj prekrásne farby a dá sa s ňou okrem divokého líčenia vytvoriť aj krásne každodenné. Keďže som ju odvtedy používala len minimálne, vlastne takmer vôbec, povedala som si, že je načase ju poriadne otestovať.

Keď som si s ňou sadala pred zrkadlo, myslela som si, že si spravím len farebné viečka, no nakoniec som skončila so sieťkou, glitrami, umelými mihalnicami a fialovomodrým kontúrovaním.


Ja viem, že v líčení nie som veľmi dobrá, no myslím si, že je to predovšetkým zábava a skvelý relax. A môžem teda povedať, že v tomto prípade to jednoznačne splnilo svoj účel, pretože som si pri tvorení tohto podmorského looku poriadne oddýchla a otestovala som paletku aj na iné než len na oči.

Prakticky všetko od očí cez obočie, pery a kontúrovanie až po šupinkové detaily som spravila s použitím tieňov z tejto paletky a zistila som, že je veľmi hravá a dá sa s ňou celkom úspešne čarovať pri tvorení extravagantných líčení. Kvitujem, samozrejme, aj to, že sú v nej tiene, ktoré sa dajú využiť aj na decentné každodenné líčenie, ako som už spomínala vyššie.

Asi jediné, čo sa mi na paletke úplne nepozdáva, je jej pigmentácia, ktorá by mohla byť trošku lepšia, no ja ako začiatočník veľmi oceňujem, že sa tiene dajú dosť pekne vrstviť a teda nehrozia žiadne katastrofálne nehody.
Budem, rada, keď mi napíšete, čo na toto líčenie hovoríte. Premýšľam nad tým, že by som z času na čas pripravila podobný článok, myslím s líčením, a naozaj by ma zaujímalo, či by vás takéto príspevky bavili :) Budem sa tešiť na vaše komentáre!

Vaša 

2 komentáre:

 1. je to super, mám rada takéto extra líčenie ;) a tie trblietkyyy, och!

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 2. jeeej,tak mne si rozhodne ulahodila :) takéto hranie sa s makeupom mám veľmi rada, len škoda, že sama na to už nemávam toľko času :(
  tebe to ale vyšlo dokonale! :) kľudne aj ďalšie takéto typy článkov :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť