Podvečer plný kvetín v spoločnosti Yves Rocher

Ahojte, prajem vám najkrajšiu nedeľu!
Pravdepodobne už viete z Instagramu a najmä zo stories, že som sa vo štvrtok zúčastnila krásneho eventu organizovaného Yves Rocher. Bolo to veľmi milé stretnutie pri predstavení limitovanej kvetinovej edície parfumov Oui a l´amour a Comme une Evidence, zároveň MDŽ a privítania jari, ktoré sa konalo v priestoroch podniku SORT v Bratislave. 


Okrem veľmi chutného jedla (len tak medzi nami, prvý krát som jedla batáty a hummus a veľmi mi to chutilo) na nás čakalo naozaj prekrásne prostredie dozdobené množstvom kvetov z Ateliéru Jarabina, ktorý kupuje kvety spôsobom fair trade rovnako ako Yves Rocher rastliny do svojej kozmetiky.
Veľmi som sa tešila z toho, že som sa na tomto krásnom mieste mohla stretnúť s blogerkami, ktoré som už dlhšie nevidela, s tými, ktoré som osobne ešte nestretla a takisto aj s úžasným tímom Yves Rocher a skvelou Barborkou, s ktorou komunikujem a je to jedna z najmilších a najkrajších bytostí, aké som kedy stretla ♥ Súčasťou eventu bol aj kreatívny a veľmi inšpiratívne workshop s floristkou z Ateliéru Jarabina, ktorá nás naučila vyrobiť si kvetinový venček zo živých kvetín. Práca s kvetmi ma veľmi bavila, bola pre mňa nesmierne upokojujúca a relaxačná a musím priznať, že som sa počas výroby venčeka neraz zamyslela nad tým, aké by to bolo, živiť sa prácou floristky, čo je podľa mňa jedno z najkrajších zamestnaní.
Nechýbala ani fotostena, pri ktorej bol fotorám celý vyrobený z kvetín a odkiaľ som si odniesla opäť niekoľko snímok z Instaxu, ktoré som už tým pádom asi začala zbierať a veľmi sa mi páči mať takéto polaroidové fotky práve z blogerských eventov :)


Touto cestou by som sa teda chcela ešte raz veľmi pekne poďakovať dievčatám z Yves Rocher za to, že pre nás pripravili takýto krásny podvečer a že som sa ho mohla zúčastniť a takisto za prekrásny darček v podobe oboch parfumov ♥


1 komentár

  1. Musel to byť nádherný event! <3 Na ďalší už snáď prídem aj ja :D

    OdpovedaťOdstrániť