Skrášľujúci koktejl zdravia pre pleť | Bourjois Healthy Mix

Ahojte, prajem vám krásnu stredu!
Dúfam, že vy ste na tom lepšie, no dnešný deň je pre mňa maximálne chaotický. Keďže som včera išla spať veľmi neskoro aj na moje pomery, dnes som neskoro vstala. Teda, respektíve, dnes som šla neskoro spať a preto som neskoro vstala. No... chápete. Následkom toho absolútne nič nestíham! A aj keď som hneď po zobudení nasadila raketové tempo, vôbec nemám pocit, že by mi to nejako pomáhalo. Dúfam preto, že do večera stihnem všetko, čo som si naplánovala a tento časový sklz ma nezastaví. Dosť ale sťažovania, poďme na dnešnú tému! :)

Pred viac ako mesiacom mi poštou prišiel krásny balíček od mojej obľúbenej značky Bourjois. Bolo v ňom niekoľko produktov na líčenie pleti, ktoré som poctivo testovala a dnes by som vám o nich rada napísala niečo viac. 
Všetky produkty z radu Healthy Mix, o ktorých si dnes prečítate, sú predovšetkým zostavené tak, aby pôsobili proti únave a dodali pleti užitočné vitamíny. Ani jeden z produktov nižšie som doteraz ešte neskúšala (teda lícenku áno, ale v iných odtieňoch), preto som bola veľmi zvedavá, aké budú.


Podkladová báza Healthy Mix
Táto báza má prekrásnu jemnučkú a ľahkú konzistenciu, ktorá sa na pleti výborne rozotiera. Stačí jej naozaj len trošička, ktorú rozotriete po celej tvári a zabezpečíte si tak naozaj skvelú výdrž makeupu. Ja som teda veľmi dlho nepoužívala žiadne bázy pod makeup, pretože som sa bála, že mi na mojej mastnej pleti budú skôr k škode ako k úžitku, a preto som veľmi rada, že som skúsila aj túto a pridala ju k mojim trom najlepším. Vôbec nemám pocit, že by upchávala póry alebo viac mastila pleť, práve naopak! Okrem toho prekrásne vonia a doslova sa vždy teším na líčenie pleti, aby som ju mohla použiť. Navyše do pleti dostáva vitamín C, A a B5, čo je naozaj super bonus.
Makeup a BB krém Healthy Mix
Možno už viete, že kvôli testovaniu týchto produktov som si musela zaobstarať zosvetľovač, keďže mi oba prišli v odtieňoch tmavších, než by som mohla nosiť. To však ale určite nevnímam ako negatívum produktov. O oboch môžem povedať, že sú krásne ľahučké a na pleti nevytvárajú takú tú hnusnú masku. Veľmi nemaskujú ani rozšírené póry, no na druhej strane pleť naozaj krásne zjednotia a nezaťažujú ju. Ja osobne všeobecne preferujem skôr tento typ makeupov, BB či krycích krémov, ktoré pleť len zjednotia, zľahka zakryjú nedokonalosti a mám pocit, že moja tvár môže slobodne dýchať a nedusí sa pod hrubou vrstvou omietky. 
Napriek tomu, že v súčasnoti mám na svojom kozmetickom stolíku asi päť rôznych makeupov, najradšej momentálne používam práve tento a vrelo vám ho odporúčam.
Oproti makeupu je BB krém ešte o čosi ľahší aj čo sa týka jeho krytia, čo je každopdáne logické a správne, len som myslela, že by som túto informáciu nemala vypustiť. 
Čo sa týka vitamínov, tak makeup pleti ponúka vitamíny C, E a B5, pričom v  BB kréme je okrem nich navyše ešte aj "áčko".

Púder Healthy Mix
Som rada, že aspoň púder mi odtieňovo sadol, pretože naozaj neviem, ako by som ho zosvetlila na testovanie. Každopádne je podľa mňa skvelý, keďže dokáže pleť výborne zmatniť. Navyše sa mi veľmi páči jeho balenie, ktoré má dve časti - v prvej je samotný púder a dolu "v podpalubí" je zrkadielko s labutienkou, čo je podľa mňa úžasne praktické či už na cesty alebo len tak do kabelky či školskej tašky.Lícenka Little Round Pot Blush v odtieni 85 Sienne 
No a táto lícenka, to už je taká klasika. Tento ikonický produkt (ako už určite dávno viete) si ma získava svojou mnohoročnou tradíciou, ktorú si nesmierne vážim. Dokonalá pigmentácia tohto matného odtieňu v krásnej sýtej mauve-tehlovej farbe a výborná výdrž aj na mojej mastnej pleti z nej robia naozaj dokonalý produkt, ktorý si jednoducho musí každý zamilovať.
Tak a to je na dnes už všetko, ďakujem, že ste si prišli dnešný článok prečítať a budem sa na vás tešiť opäť čoskoro :)


5 komentárov

 1. veľmi pekné fotky, inak moja streda bola tiež veľmi zlá dneska, asi som vstala zlou nohou a všetko išlo dnes proti mne :/ hádam ta zajtra bude lepšie. Túto značku mám veľmi rada, a ako som pozerala veľmi ma zaujala podkladová báza, už dlho hľadám nejakú dobrú, takže sa po nej určite pozriem ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Měla jsem vzoreček toho makeupu a ten byl fakt skvělý!:)
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Bourjois je moja srdcovka ! :) majú tak skvelé a kvalitné produkty, že by som si najradšej nakúpila všetko :) uvažujem aj o Healthy mix makeupe, tak možno skúsim, keď nie je taký ťažký, ale skôr prirodzený
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Všetky produkty vyzerajú úžasne! Na ten make-up sa pozerám už dlhšie, len neviem, či by mojej pleti sadol, zálusk mám aj na lícenky od Bourjois :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť