Saténové pery od Mary Kay: Stoja za to?

Ahojte, prajem vám krásny pondelok! ♥ 
Dnes mám pre vás opäť dva veľmi zaujímavé produkty, tentokrát od Mary Kay. Túto dvojicu som dostala ešte na Valentína, no ja pevne verím, že vám toto oneskorenie nebude prekážať. Z balíčka, ktorý mi vtedy prišiel, som nemala radosť len kvôli tejto produktovej dvojici, ale najmä kvôli tričku s ilustráciou Lény Brauner. Do dnešného článku som ho síce nefotila, no určite ho niekedy uvidíte :) Teraz sa ale poďme venovať Saténovým perám...Sada saténové pery obsahuje cukrový peeling a balzam na pery. Oba majú vo svojom zložení bambucké a jojobové maslo, krásnu vôňu citrusov a bieleho čaju a naozaj veľmi peknučké balenia. Cena každého je 16€, čo sa musím priznať, že je suma, pri ktorej sa musím veľmi zamyslieť, či by som ju za podobné výrobky zaplatila, no jednoznačne musím uznať, že ide o naozaj kvalitné produkty.

Cukrový peeling má hustejšiu konzistenciu a naprosto si ma získal! Cukrové čiastočky, ktoré obsahuje, sú veľmi maličké a preto pri aplikácii na perách pripomína mikropeeling, ktorý podľa mňa už nie je úplne najjemnejší a najcitlivejší, no je veľmi účinný, takže s minimálnym množstvom použitého produktu dosiahnete naozaj perfektný výsledok.Za posledný rok som skúsila niekoľko kupovaných peelingov na pery od značiek ako Lush, Balea, Alverde či Milani a môžem jednoznačne povedať, že tento je za mňa TOP! Maximálne mi vyhovuje jeho konzistencia, hustota, „mastnosť“, hrúbka a množstvo peelingových čiastočiek a keďže ja preferujem drsnejšie peelingy, pri ktorých je hneď vidno výsledok, tento dokonale spĺňa moje predstavy.
Nechcem ho teraz vykresliť ako nejaký extra necitlivý produkt, no je vážne tak bohatý na cukrové kryštály, ktoré obsahuje, preto pokožku na perách naozaj dôkladne obrusuje. Reálne od neho môžete čakať odstránenie všetkej starej a suchej pokožky a šupiniek, nefunguje len ako „olejová kamufláž“, kedy obsiahnutý olej v produkte šupinky prilepí späť k perám.
Ja ho jednoznačne chválim a tlieskam mu, no po jeho použití je ozaj nevyhnutné ešte aj ošetrenie balzamom.


Zvoliť môžete napríklad ten, ktorý k nemu „patrí“, keďže je z rovnakej kolekcie, no určite to nie je nutné. Tento balzam považujem za veľmi dobrý a kvalitný, no ak mám byť úplne úprimná, poznám niekoľko iných v rovnakej kvalite a za lepšiu cenu.
Týmto ho určite nechcem žiadnym spôsobom kritizovať ani znehodnocovať jeho účinky či kvalitu. So všetkým som spokojná a nemám mu absolútne čo vytknúť, no osobne na balzamy na pery nemám nejaké extra vysoké nároky a okrem toho mám vo svojej zbierke niekoľko rovnako dobrých, ktoré som si kúpila za neporovnateľne nižšiu sumu.
Ak ho ale chcete skúsiť, určite vám ho môžem len a len odporučiť!


K dnešnému článku je to odo mňa už všetko, dúfam, že som vám poskytla opäť nejaké zaujímavé produktové informácie a keby vás čokoľvek zaujímalo či už ohľadom týchto produktov alebo čohokoľvek iného, som vám k dispozícii všade, kde ma viete nájsť :P


4 komentáre

 1. To vyzerá super! Peeling na pery som ešte nikdy neskúšala a veľmi by som chcela skúsiť práve ten od Lushu, ale aj tieto produkty vyzerajú veľmi lákavo :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já mám ten od Lushe a mám pocit, že nic lepšího už ani být nemůže:D. No, ale nalákala jsi mě:D.
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 3. peelingy na pery nepoužívam, ale táto dvojica vyzerá super a je paráda, že si z nich nadšená :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ja túto sadu milujem! rovnako ako Satin body, Satin hand, tak aj túto na pery..keď som mala nedávno z nejakých nevysvetliteľných príčin úplne suchú hornú peru, tak jedine Satin lips od Mary Kay mi pomohli tak, že som ich na ďalší deň už mala úplne top :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť