Zoella Treasure Me Gift Collection

Ahojte, prajem vám krásnu nedeľu! ♥
Budem k vám úplne úprimná (koniec-koncov ako vždy). Dnešný článok mal byť recenziou produktov, presnejšie zimnej limitovanej edície od Zoelly, ktorú som dostala ešte na Vianoce. 
V mojej ideálnej predstave som do dnešného dňa mala všetky produkty otestované a dokonca aj minuté a vedela som vám o každom jednom napísať perfektne sformulovaný názor.


Ako to už býva, človek mieni... Musím jednoducho rezignovane priznať, že som na to nemala. Mne sa totiž tie produkty tak veľmi páčia a sú mi tak vzácne - po prvé tým, že sú moje prvé od Zoelly a po druhé tým, že mi ich moja štrnásťročná sestra doviezla priamo z Anglicka - že si ich tak nenormálne šetrím a používam ich len veľmi výnimočne, že to na recenziu nestačí.
Môžem vám zatiaľ ale poskytnúť aspoň fotke, ktoré sa mi, aspoň myslím, celkom podarili a takisto niečo ako first impression. Po štyroch mesiacoch. S väčšinou produktov nenačatých. Whatever...


Veľmi sa mi páči, ako sú produkty zabalené. Je pravda, že krabica je vzhľadom k ich priestorovému rozpoloženiu dosť veľká, na druhej strane je vďaka tej veľkosi a peknému dizajnu použiteľná v domácnosti. Ja v nej napríklad ukrývam lepiace papieriky, vodovky, farbičky, štetce a rôzne iné papiernícke pomôcky, ktoré nepotrebujem denno-denne a môžu byť skryté.Produkty samotné majú nádherné dizajny, do ktorých som sa okamžite zamilovala. Bielo-sivo-ružovo-medená kombinácia je podľa mňa úplne TOP (a musíte vidieť, že to myslím vážne, pretože toto slovíčko často nepoužívam). V krabici sa nachádzal sprchový gél, telový peeling, telové mlieko, telové maslo, krém na ruky a dva produkty do kúpeľa, ktoré ja plánujem využiť pri pedikúre, keďže (po stý krát sa zopakujem) nemám vaňu a ani možnosť si ju zabezpečiť.


Všetky produkty majú naozaj nádhernú vôňu - veľmi ľahkú, čistú a nevtieravú. Keďže neviem skoro vôbec opisovať vône, asi vám žiaľ bude musieť stačiť moje slovo, ktoré tvrdí, že voňajú naozaj krásne.
A keďže sa určite pýtate, ktoré sa mi už podarilo skúsiť, tak to bol sprchový gél, telový peeling a krém na ruky. Ich kvalita je podľa mňa dosť priemerná, ale pri peelingu určite kvitujem to, že je cukrový, plne rozpustný a na môj vkus ideálne drsný. 

Čo som ale chcela hlavne povedať je to, že keď sa na tieto produkty pozriem s takým triezvym nadhľadom a čisto objektívne, kvalitatívne nejde o nič výnimočné. To, čím tieto produkty sú, z nich robí ich dizajn a hravé prevedenie, no najmä to, že ide o výtvor Zoelly, respektíve jej značky a práve tento fakt im dodáva na akejsi možno exkluzivite alebo marketingovej príťažlivosti.

Určite ich ale nekritizujem, ja som s nimi spokojná a som veľmi šťastná, že ich môžem mať, používať a tešiť sa z nich pri každej návšteve kúpeľne. Myslím si, že by som v budúcnosti ešte nejaké veci od Zoelly chcela, no určite nič neplánujem a nechávam tomu voľný priebeh. 
Zaujímalo by ma ale ako vy vnímate túto kozmetiku, či ste niečo mali a čo na to hovoríte, tak budem rada za vaše komentáre :) 


5 komentárov

 1. nemala som ešte žiaden produkt od Zoelly, ale tie balenia sú naozaj nádherné, to sa musí nechať :) myslím si, presne ako ty, že keď sa to spojí s jej známym menom, do toho takéto cute balenia, tak potom samotné produkty nemusia byť nejaké špeciálne, ale ľudia ich kupovať budú :) každopádne ti ich trošku v dobrom závidím, pretože to je priam ozdoba kúpeľne a nočného stolíka :)
  MakeupbyVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. super článok a nádherné fotky! že ti bolo ľúto produkty vôbec začať používať dobre poznám :D ja som mala ten istý problém s jej krémom na ruky, ktorý by som najradšej ani nikdy nevybrala zo škatuľky :D produkty sú síce taký priemer, ako vravíš, no úprimne som najskôr čakala, že budú menej kvalitné, ako napokon boli :) ja som teda veľmi spoko a keby boli trochu dostupnejšie, určite by som si kúpila aj niečo ďalšie :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Miluju její obaly na kosmetice :) zrovna čtu girl online první díl ale čekala jsem že se právě spíš dozvím ohledně blogu a jak třeba zakládala tu značku a tak ale zatím ani zmínka o tom..

  V3ronika life

  OdpovedaťOdstrániť
 4. to balenie je krásne a určite si aj ja plánujem niečo od zoelly zadovážiť :)
  budem rada aj sa pozrieš aj na môj blog kďe práve prebieha súťaž :)
  http://www.mojperfektnysvet.com/2018/04/jarna-sutaz.html

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nemám slov! Vyzerajú úžasne a hneď by som brala všetky produkty do jedného :) Už veľakrát som si chcela objednať nejakú kolekciu od Zoelly, pretože ich má vždy tak krásne a prepracované, no nikdy som sa k tomu nedokopala a tak som sa vždy len rozplývala nad všetkým aspoň cez obrazovku notebooku :) Krásne si to nafotila!

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť