No Spend Challenge: marec • apríl • máj

Ahojte! 
Viete si predstaviť ako veľmi som sa tešila na tento článok? Tak veľmi som sa vám chcela pochváliť, ako sa mi darí s mojou nákupnou tohtoročnou výzvou a napísať vám o všetkom, čo sa mi podarilo dosiahnuť, no vždy malo prednosť niečo dôležitejšie či zaujímavejšie. 
Priznávam, že neviem kde mám začať, tak mi snáď prepáčite, že nebudem udalosti zoraďovať chronologicky ale skôr tak, ako mi napadnú a zhrniem ich v niekoľkých jednoduchých bodoch. Tak môžeme ísť na to?


Asi najvýznamnejším krokom pre mňa bolo to, že som absolútne zlikvidovala tašky so zásobami!!! Chápete? Ja už v skrini nemám žiadnu tašku s haldou kozmetiky! Aj keď som nemusela, najprv som si nechala väčšiu kozmetickú taštičku, v ktorej som mala tri sprchové gély od Yves Rocher, Skin Food a telový olej od Weledy a ešte niekoľko drobností, no dnes už je preč. Jediné veci, ktoré mám z pôvodného množstva odložené v skrini, sú telový sprej, antibakteriálny gél a dve nylonové ruže na sprchovanie, ktoré mám uložené v košíčku určenom na takéto random predmety. Gratulujte mi!


Určite sa teraz pýtate, kam sa to všetko podelo? Do kúpeľne. Rozhodla som sa dať si všetko na oči, aby som sa nevyhovárala a neospravedlňovala a verte mi, že mi to pomohlo. Maximálne ma motivoval neustály pohľad na to množstvo vecí, ktoré som si kúpila a teraz zaberajú toľko priestoru. Naštartovala som tým teda svoju spotrebu a ak ste videli posledné Empties viete, že sa mi to darilo naozaj slušne.
To, čo môžete vidieť na fotkách, je už minulosť. Áno, stále je tam plno produktov a mám pocit, že sa neustále množia, no aspoň sa mi podarilo dosiahnuť to, že Gabko má v skrinke miesto jednej natrieskanej police dve, pretože sa mi podarilo uvoľniť miesto ♥ A verte, že to ma potešilo asi najviac.

Iste, priznávam, že nie úplne všetko čo opustilo môj pristor som spotrebovala, prebehlo nejaké to menšie triedenie, kedy som odniesla mamine okolo päť produktov starostlivosti, no zvyšok bola poctivá snaha.


Keď už som ale spomenula to triedenie, nemôžem opomenúť moje veľké triedenie dekoratívnej kozmetiky a pleťovej starostlivosti z kozmetického stolíka. Ako to prebiehalo a dopadlo ste mohli vidieť vo vlogu. Nemôžem povedať, že by som bola stopercentne spokojná, no je to oveľa lepšie a každý týždeň sa to ešte viac zlepšuje.

Čo sa týka pribúdania nových produktov, tak v drogérii som v posledných mesiacoch nakupovala len čistiace prostriedky - opäť mi gratulujte! A ešte vlastne Rufusove granule, nakoľko on jedáva tie z dm-ky :) 
Čo-to mi pribudlo aj zo spoluprác, no keďže sa stále držím svojich zásad, o ktorých som vám písala v tejto sérii, všetky produkty sú u mňa využívané a sú medzi používanými produktami, takže je všetko úplne v poriadku :) 

Musím povedať, že posledné tri mesiace ubehli ako voda a ja ani neviem, kedy sa mi toto všetko podarilo, no som na seba pyšná a verím, že keď vám budem takýto článok písať najbližšie, budem svojmu cieľu ešte menej vzdialená. A možno už budem tam! Držte mi palce


3 komentáre

 1. Nad tou pleťovou maskou do sprchy od Neutrogeny rozmýšľam už veľmi dlho, vždy si masky najradšej dávam v sprche, pretože aspoň tam sa zmývajú dole jedna radosť :) Od Garnier mám taktiež čistiaci produkt 3v1, no celkom ma zaujala aj táto varianta s čiernym uhlím, tak uvidím, či si po ňu nakoniec do drogérie neskočím :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Your blog is soooo beautiful!!! Anne xo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. super ti to ide! :) teším sa na ďalšie updaty ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť