Recenzia: Detoxikačný pleťový peeling a denný krém s SPF

Ahojte, prajem vám krásny deň!
Dnes mám pre vás opäť recenziu pleťových produktov a tentokrát to bude zas raz Yves Rocher a novinky z ich rady detoxikačných pleťových produktov. Možno si spomeniete na článok s  niekoľkými produktami z tohto radu, ktorý som písala v januári a ak by predsa nie, tak ho nájdete TU. A keďže o krémy z tohto balíčku som sa s vami podelila v súťaži na Instagrame, chcela by som vám napísať o zvyšných dvoch produktoch, ktoré mi naprosto učarovali - čistiaci gél a denný krém s OF30.


Čistiaci gél je podľa mňa skôr taký jemný denný peeling, keďže obsahuje mikro peelingové častice. Mal by sa používať len raz denne, preto som si zvolila večer a používala ho vždy v sprche. Musím uznať, že je to jeden z najlepších čistiacich gélov, aké som kedy vyskúšala a odkedy ho používam som si všimla, že sa mi moje široké póry na nose nezanášajú tak veľmi ako mávajú bežne vo zvyku. 
Má veľmi fajn konzistenciu, ktorá je tak akurát hustá a navyše má nesmierne príjemnú sviežu vôňu. Ak hľadáte fajn čistič, ktorý vám pleť navyše jemne obrúsi, zjemní a vyhladí, určite vám ho môžem odporučiť.Denný krém s ochranným faktorom je skutočne vec, ktorá by vo vašej starostlivosti nemala chýbať a to najmä v súčasných slnečných mesiacoch. Tento je určený pre normálnu až zmiešanú pleť, má krémovú konzistenciu a na pleti sa veľmi dobre rozotiera. Vstrebáva sa trošku pomalšie, než som pri pleťových krémoch zvyknutá, no keď sa tak stane, je na nej veľmi ľahučký, nezaťažuje ju a ani viac nemastí. S makeupom sa bezproblémovo priatelí, no naozaj je treba trošku dlhšie počkať, kým sa vsiakne. Odporúčam ho, no úprimne to nie je produkt, ktorý by som si musela kúpiť znovu.Ak ste niektorý z produktov už skúsili, budem veľmi rada, keď mi napíšete svoju skúsenosť. Nateraz je to odo mňa už všetko, ďakujem vám za návštevu a prečítanie tohto článku a už teraz sa teším na stretnutie pri ďalšom! ♥


Žiadne komentáre